En İyi Yerlileri Topluyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Yerlileri Topluyoruz!

Cevap: En İyi Yerlileri Topluyoruz!

apache-family-fort-sill.gif

11'e

Alper Potuk (22)

Arda Turan (26)

Yedek

Aykut Demir (24)

Kerim Frei (20)

Taylan Antalyalı (18)

Şu isimleri alırsak hem 11 hem yedek kulubesi güçlenir hem de gelecek adına iyi yatırım yapmış oluruz. Frei ve Taylan ile.

Gokhan Gonul'u yazarak insanlari tahrik etmeyi birakin. Sener Ozbayrakli'nin bir eksigi yok, onu yazin yazacaksaniz. Fener'in 3 Temmuz bekcileri fener'de, bizim Fatih'in aslanlari bizde kalsin. OralARDAkiler de kaptanlik falan hayal ediyorsa yerinde otursun. Bu takimin en kotu gununde gelen SELCUK var sapina kadar kaptan.

gokhan gonulu hic sevmem cirkefin onde gideni her mac sonu ozur diler bana yakısmayan hareketler filan ama her mac aynı seyi yapar aslen besiktaslı olup fanatik fenerliyim diyen birinden bir halt olmaz ozellikle avrupa maclarında muthıs performans gosterir faakat milli takımda ise bir okadar kotu oynar lig de de ara ara is yapan bir oyuncu mac seciyor

Kerim Frei

Gokhan Tore

Gokdeniz Karadeniz

Alper Potuk

Onur Kivrak

Gokhan Inler

Serdar Tasci

Omer Toprak

Ilkay Gundogan

Mesut Ozil

Nuri Sahin

ve

Fatih Yasar

:D:ayatollah:

Akhisar'ın Stoperi,Ugur Demirok(24)

Bence bu sezonun en kaliteli yerli stoperiydi.Hücumda Gekas,Savunmada Ugur,Akhisar'ı kümede tuttu.

Son zamanlarda gündeme sıkca gelen Aykut Demir-Serdar Aziz gibi isimleri bana göre geride bırakır.

Süper Ligin 2.yarısında rakibinden en cok top kapan oyuncu sıralamasında da 1.sırada yer alıyor...

Bu adam bizim altyapıdan çıktı diye biliyorum yanlışmıyım ?

yemişim ardayı mesutu :D ünal başkan bize selcuk şahını al :D:D:D

Ne Arda'si ya ! Adam yine Demet Akbag ve Selena ile maci tribunden izlemis formsuzluktan takima giremeyince.Dusunuyorum bu sacmaliklari Galatasaray formasi altinda kimsenin yapmasina ve bu sacmaliklari izlemeye tahammulum yok.

Cenk Tosun'u bosuna yazmayın,fb'ye gitmek icin gün sayıyor diyorlar.Nasıl Alper bize gelmek istiyorsa,Cenk'te fb'ye gitmek istiyormus.

alper,onur,arda,frei,taşçı(toprak,aykut)

30 milyona bu iş biter. Zaten nando gidecekse (ki gitmesi yemişim onuru) 20 civarına gidecektir rahatlıkla alırız hepsini.

Üst Alt