En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan

Cevap: En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan

Sevilecek ne yapmış ki diye bir soru ile karşılaşabilirsin.

İki ucu keskin bıçaktır bu işin, sorduklarınla değil cevaplayamadıklarınla yargılanırsın.

Bu forumda hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz.

söylediklerimiz tümden kaydediliyor sağ ve sol tarafımızda.uhrevi işe bakarım ben,forumdan ceza alsam ne olur? ki ceza almamı sağlayacak bir şey de yok.sevilecek binbir şeyi sayarım ama yeri burası değil.vesselam

İ. İnönü

Y. Demirören

A. Öcalan

Lisedeki Müdür Yardımcısı ve Edebiyat Öğretmeni

Sen şeyh said ile karıştırıyorsundur.....

Ayrıca gözünle görmediğin tanımadığın ( dönemsel olarak yaşamadığımız için ) biri için kulaktan duyma konuşma

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1045063_598959970136068_1344050954_n.jpg

1.Karıştırmıyorum şeyh said ile falan.

2.Hakkında konuşmadım, kulaktan duyma hiç konuşmadım hatta hakkında hiçbirşey yazmadım.

3.Birisi en nefret ettiğiniz 5 kişi diye konu açmış bende listemi yazdım, listem tartışmaya açık değil.:b5: Hele hele çoluk çocukla hiç değil.

nefret ettirecek yönü olması için zarar vermesi lazım. bu millete,Kur'an'a hizmet etmiş biri.bir zarardan çok yüzlerce yararı var. neyse..

1.Yukarıda da yazdığım gibi listem tartışmaya açık değil.

2.Belki de ben ne millete ne Kuran-ı Kerim'e hiçbir hizmet yapmadığını düşündüğüm için de nefret ediyorum.

3.Fikirlerimden rahatsızlığınız varsa gidin cumhuriyet savcıları orada dava edin ve nefret hakkımı elimden alın.:yenieek:

2.Hakkında konuşmadım, kulaktan duyma hiç konuşmadım hatta hakkında hiçbirşey yazmadım.

3.Birisi en nefret ettiğiniz 5 kişi diye konu açmış bende listemi yazdım, listem tartışmaya açık değil.:b5: Hele hele çoluk çocukla hiç değil.

2.Belki de ben ne millete ne Kuran-ı Kerim'e hiçbir hizmet yapmadığını düşündüğüm için de nefret ediyorum.

3.Fikirlerimden rahatsızlığınız varsa gidin cumhuriyet savcıları orada dava edin ve nefret hakkımı elimden alın.:yenieek:

o senin düşüncen.objektif kriterler bunu göstermiyor.vesselam

Yıldırım demirören Yıldırım demirören Yıldırım demirören Yıldırım demirören Yıldırım demirören Yıldırım demirören

Objektif kriterini kendine sakla, başkalarına saygı duymayı öğrendiğin zaman Said-i Nursi'nin öğretilerine değer verdiğini etrafa düşündürtebilirsin ama böyle kendi üstadına dahi saygısızlık yapmış oluyorsun vesselam.

ben nurcu değilim.nefret sebebini merak ettiğim için soruyu sormuştum. yok diyorsan varı yok etmek durumundasın. ispat için binler delil var.kör olmayan görür.bana objektif kriterleri kendine sakla diyorsan sen de nefreti kendine sakla o zaman.vesselam uzatmaya gerek yok

ben nurcu değilim.nefret sebebini merak ettiğim için soruyu sormuştum. yok diyorsan varı yok etmek durumundasın. ispat için binler delil var.kör olmayan görür.bana objektif kriterleri kendine sakla diyorsan sen de nefreti kendine sakla o zaman.vesselam uzatmaya gerek yok

Nurcu olduğunu söylemedim, okuduğunu anlamadan Nurcuda olamazsın zaten. Yok da demedim var da demedim, nefret ediyorum dedim. Belki senin savının aksini düşündüğüm için nefret ediyorumdur dedim. "Belki" sana örnek vermek içindi ama anlamadın, uzattın. Üstüne birde laf salatası yapabildiğini sanıp uzatma dedin ama uzattığın kolu kendin kestin. Baştan alıp uğraşamayacağım, konuda 5 nefret ettiğin adamı yaz diyor, sebeb açıkla demiyor. Açıklayacak olsam da sana açıklamam zaten.

Şimdi gerçekten uzatma...

Nurcu olduğunu söylemedim, okuduğunu anlamadan Nurcuda olamazsın zaten. Yok da demedim var da demedim, nefret ediyorum dedim. Belki senin savının aksini düşündüğüm için nefret ediyorumdur dedim. "Belki" sana örnek vermek içindi ama anlamadın, uzattın. Üstüne birde laf salatası yapabildiğini sanıp uzatma dedin ama uzattığın kolu kendin kestin. Baştan alıp uğraşamayacağım, konuda 5 nefret ettiğin adamı yaz diyor, sebeb açıkla demiyor. Açıklayacak olsam da sana açıklamam zaten.

Şimdi gerçekten uzatma...

hem "üstadın" diyorsun hem "Nurcu olduğunu söylemedim" diyorsun :) ne yazdığını bilmiyorsun daha. vesselam

Tayyip Erdogan

Kemal Kilicdaroglu

Devlet Bahceli

Yigit Bulut

Universitedeki bati edb. Roman hocasi

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Fazlasıyla ükela olmam şahsın kişiliğine ayrı bir renk katıyor lakin tartışmaya açık olmasını istemediğin konuyu herkesin okuyup yorum yazacağı medya ortamına yazmıyacaksın ozaman....bende Said Nursi hakkında seninle tartışacak değilim çünkü tartışılacak bir insan değil vesselam...Nasıl ki Atatürk gibi bir insanı tartışan insan benim gözümde kör cahil ise Üstad' ı tartışan da aynıdır. Neyse konu uzamasın lütfen, umarım bana göre olan doğru birgün senide bulur

el tayip

el feto

ve onlarin yuz binlerce akilsiz eline pala-sopa-bicak alan koyunlari . (cop ya da biber gazlilar da dahil )

el aziz

Üst Alt