En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan

Cevap: En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan

5 değil, ülkemizin ve atalarımızın düşmanı olan herkesten nefret ederim. Volki tolki bile melek kalır onların yanında

Cevap: En Nefret Ettiğiniz Beş İnsan

tumblr_miml50exo41s64i5oo1_500.gif

:heart::heart::heart::heart:

images

Recep Tayyip Erdoğan açık ara birinci sıradadır. Bunu geçebilecek bir şahsiyetin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olacağını kendi adıma düşünmüyorum. Tüm nefretin başı zaten kendisidir. Bütün nefretlik olgulara liderlik eden birine bu payeyi vermekte benim için zor olmadı. Gerisini sizler sıralayınız.

1. söylemem
2. cumhurbaşkanı
3. askerde koğuşçumuz
4. mesai arkadaşım olan yırtık bir karı (iltifat ettim aslında)
5. ünal aysal

Recep Tayyip Erdoğan açık ara birinci sıradadır. Bunu geçebilecek bir şahsiyetin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olacağını kendi adıma düşünmüyorum. Tüm nefretin başı zaten kendisidir. Bütün nefretlik olgulara liderlik eden birine bu payeyi vermekte benim için zor olmadı. Gerisini sizler sıralayınız.

İmzamı atarım.

Ülkede en nefret edilen kişinin kim olduğunu artık söylemeye dahi gerek olduğunu düşünmüyorum. Her şey çok açık ve net.

Spor dünyası için düşünecek olursak

Şenol Güneş
Yıldırım Demirören
Acun Ilıcalı
Rıdvan Dilmen
Barış Ertül

Spor dünyasi;

1. galatasarayi her firsatta kötüleyen satılmış kalemler
1. fbnin yöneticileri
2. beyaztv ekibi
4. demirören
5. ünal

İnsan olmanın gerekliliğinden uzak, insanı basit'e indirgeyen ve her türlü aşırıcılığı normal kılan insanları sevmiyorum. Bunun için sıralamaya gerek yok. İnsan olmanın değerini, önemini ve sorumluluğunu bilen her insanı severim. Sevgi için gelinen bu dünyada başka türlüsü "bence" olamaz.

Son düzenleme:
Üst Alt