En Nefret Ettiğiniz Takım Hangisi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Nefret Ettiğiniz Takım Hangisi?

En nefret ettiginiz takim?

• Kullanılan toplam oy
    71
Herkes Besiktas yazmış, Fenere oy vermiş. Bırakalım bu işleri, hepimiz Fenerde nefret ediyoruz, tiksiniyoruz.

Hacı, Barcelona'dan nefret edilmesinin sebebi çirkef futbolcuları ve hakemler tarafından kollanmaları.

Hayatimda besiktaslilar kadar ezik, dalga gecilmeyi kendilerine yediremeyen kompleksli bir taraftar grubu gormedim..

Her yenilgide aglayan, kendi takimlari haric her takimin yenildiginde ciinden gobek atan adam disariya fazla takmiyormus gibi gosteren, igrenc, fesat bir kulup

Yahu son bjk macinda Adam resmen dalacakti bana, az makara yaptim diye. neymis hakem kurtarmis kirmizi vermemis bizede ne bilim.
Ja yok vallahi Sneijderin iki fuzesinden sonra hangi fblile dalga gectiysem herkes aynisini diyodu herif pis gecerdi ama yine sss hikayeleri iste.

Bazen dusunuyorumki Kekse bu mallar sikeye bulasmasalardi. En kotusu bjk ve bunlarin yeri degiseydi. Ne bilim bu minik kuslarla rekabet hosuma gidiyor cunku sonunda daima sampiyon biziz :D

Yahu son bjk macinda Adam resmen dalacakti bana, az makara yaptim diye. neymis hakem kurtarmis kirmizi vermemis bizede ne bilim.
Ja yok vallahi Sneijderin iki fuzesinden sonra hangi fblile dalga gectiysem herkes aynisini diyodu herif pis gecerdi ama yine sss hikayeleri iste.

Bazen dusunuyorumki Kekse bu mallar sikeye bulasmasalardi. En kotusu bjk ve bunlarin yeri degiseydi. Ne bilim bu minik kuslarla rekabet hosuma gidiyor cunku sonunda daima sampiyon biziz :D

Bjk'lilere gore kendileri hakem hatasi veya hakemin tarafli yonetimi olmadigi hic bir maci kaybetmemislerdir. Ayrica bugune kadar yaptiklari her transfer yuzyilin transferidir. hic biri kotu futbolcu degildir.
Futbolcu neredeyse kovulana kadar olumune saftirik bir sekilde korurlar. It gibidirler ayrica. yeter demiroren diye bagirdiklari demiroren bi quarezma iki tane daha portekizli aldi diye adama bi sakso cekmedikleri kalmisti.

Bjk'lilere gore kendileri hakem hatasi veya hakemin tarafli yonetimi olmadigi hic bir maci kaybetmemislerdir. Ayrica bugune kadar yaptiklari her transfer yuzyilin transferidir. hic biri kotu futbolcu degildir.
Futbolcu neredeyse kovulana kadar olumune saftirik bir sekilde korurlar. It gibidirler ayrica. yeter demiroren diye bagirdiklari demiroren bi quarezma iki tane daha portekizli aldi diye adama bi sakso cekmedikleri kalmisti.

Yok la fb yinede eziklerin efendilerilerde bjk den nefret ettigim gibi etmem.

Yahu adamlar kendi oyuncularini sahada dovduler (fernandes

bence bizim foruma böyle başlıklar yakışmıyor , nefret söylemlerine gerek yok.

he mesela en antipatik bulduğunuz camia yada takım hangisidir diye düzenleyebilirsin başlığı..

fenerin futbolcuları daha itici, klup zaten şerefsiz ama bejeke kesinlikle taraftar profili bakımından daha ezik. Dünyanın en ezik insanları hatta genel olarak, ayrıca ksk bizim nefretimizi kazanacak şerefe layık degil, alayı şerefsiz ve o..... Ayrıyeten roma,paris gibi şerefsiz evladı kluplerden de nefret ederim.

Üst Alt