En Nefret Ettiğiniz Takım Hangisi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Nefret Ettiğiniz Takım Hangisi?

En nefret ettiginiz takim?

• Kullanılan toplam oy
    71
Kavga etmeyin renkdaslar, burada birseyler yaxiyor.

Inter Milan: Internazionale, tarihi boyunca mavi ve siyah renkleri çubuklu formasında kullanmıştır. Mavi gündüzü, siyah ise karanlığı temsil etmektedir. Faşizm döneminde, kulübün adı değişmiş ve formalar da, beyaz renkli ve kırmızı haç şeklinde olan Milano bayrağını sembolize etmiştir. Başka renk değişikliği olmazken, Inter halen mavi-siyah formayı kullanmaktadır. Kırmızı-beyaz forma ise yalnızca deplasman forması formatında kullanılmıştır. Inter'in en ünlü takma adları ise mavi-siyahlılar anlamına gelen Nerazzuri ve natriks yılanı I Biscione'dir. Yılan takma adının sebebi, Milano için tarihi bir değere sahip olmasıdır.

Futbol Kulüplerinin Armalarındaki Anlamlar - Galeri - Spor - Sabah

1135.png

logoyu niye böyle yaptılar ve bu logoyla eski logonun anlamı aynı mı ?

Onu sonra arastirip bakarim, suanda cevabi veremiyorum. :)
Evet ayni, ayni bizde oldugu gibi zamanla yenilenmesi gerektigini dusunmusler. Onceki logo da tek yildizlari logonun icindeydi kucuk gene, simdi ayni bizde oldugu gibi, yildizi buyutup logonun ustune koymuslar, onun disinda Kulubun bas harfleri (FCIM-FC Inter Milano) de yenilenmis durumda, ama genel konsept gorundugu gibi aynidir.

ulusal: fener ve bjk esesi sevmem genclerbirligi birde kayserispor

uluslarasi. man. utd . arsenal . liverpool son olarak katalancik barcasi

milli takimlar bazinda ise
fransa ingiltere abd birde italya itilaf devletleri yani

karsiz ozel nefret listesi
santos. sao paulo

Üç yılı aşkın sürenin ardından, listemi tekrar değerlendirmek istiyorum..

Ulusal: Beşiktaş, Başakşehir (düşenleri saymıyorum.)

Uluslararası: United ve barcadan hala nefret ediyorum.

Mili takımlardan: Fransa, İngiltere ve Almanya

:hat:

Nefrete ne gerek var yaw. Nefret savaşı için mi sahaya çıkılıyo..
Gücün yetiyosa basar geçersin. Yetemiyorsa da aklını kullan diye dalga geçer, kucağına çocuklarını verirler capsla...:asd:

Üst Alt