Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Cevap: Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

İnsan değil lan bunlar

c6kgk.png

Onun bunun evlatları.Terörist lan bunlar.

şu malakların mesajlarını taşımayn mübarek gün küfrettireceksiniz bana...

bunlar esfelei safilinin taa kendileridir zira...

aşağılık mahlukatlar...!

Arkadaşı kullanıyormuş arabayı birisi sıkıştırmış.Şu arabadan sağ salim çıkması büyük şans.Allah korusun Engin'im.Bu aralar üstünde nazar var.Vur tahtaya.

Gecmis olsun Aslan Engin

İlk macta büyük destek lazım,cok seviyorum bu cocugu

Lan bu fenerlilerin yorumları ne oyle? Bu kadar aşağılık bir klüp ve taraftar topluluğu nasıl olabilir? Medya kimseyi kandırmasın bunlardan ebedi dost olmaz, bunlardan ebedi düşman bile olmaz çünkü düşmanda olması gereken şereften bile yoksun bunlar...

fenerlilerin yorumları buraya aktarılıyor ama kimse kusura bakmasın aynı şey emre belezoğluna volkana veya herhangibi bir fenerlinin başına gelseydi inanıyorumki burada acılacak konu başlıklarında aynen onların yorumlarının benzerleri olucaktı.

fenerlilerin yorumları buraya aktarılıyor ama kimse kusura bakmasın aynı şey emre belezoğluna volkana veya herhangibi bir fenerlinin başına gelseydi inanıyorumki burada acılacak konu başlıklarında aynen onların yorumlarının benzerleri olucaktı.

Belki ama ben gebermemişmi? diyecek kadar ileri giden olacağını tahmin etmiyorum. Emre ve volkan küfürü hakeden insanlar olabilirler ama ölmeyi hakeden insanlarda değiller. Futbol, rekabet, küfür sahada kalmalı. Herkes sahada tribunde en yakın arkadaşlar dahil birbirine küfür ediyor zaten. Ancak kaza haberinden sonra ben fenerbahçeli arkadsıma gebermemişmi? demiyorum. Bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum, ya bu insanlarında anaları babaları kardeşleri çocukları var başka bir insanın ızdırabından keyif duymak ne demektir? Engin Volkan Emre teröristmi?

Belki ama ben gebermemişmi? diyecek kadar ileri giden olacağını tahmin etmiyorum. Emre ve volkan küfürü hakeden insanlar olabilirler ama ölmeyi hakeden insanlarda değiller. Futbol, rekabet, küfür sahada kalmalı. Herkes sahada tribunde en yakın arkadaşlar dahil birbirine küfür ediyor zaten. Ancak kaza haberinden sonra ben fenerbahçeli arkadsıma gebermemişmi? demiyorum. Bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum, ya bu insanlarında anaları babaları kardeşleri çocukları var başka bir insanın ızdırabından keyif duymak ne demektir? Engin Volkan Emre teröristmi?

eminmisin gebersin beter olsun demiyeceğimizden ? en basit örneği volkanın ameliyat olma konusu. yorumları oku istersen https://www.gscimbom.com/forum/hasan-dogan-turk-futbol-forumu/118928-volkan-ameliyat-olmuyor-5.html

bence bu olay şikeci fenerin ergen taraftarlarıyla ilgili değil sadece. toplumsal olay. bjkliside cimbomlusuda fenerliside ezeli rakip oyuncusuna cogu oranda gecmiş olsun dilerken arada en az %20i bu tür yorumlarda bulunur bulunacaktırda.

---

Olabilirdi, ama;

Antuda her 100 kişiden 99 u bunu söylerken,

Burada bu oran % 10 -20 yi geçmezdi..

Üst Alt