Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Cevap: Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

224626_336227173137750_1156570329_n.jpg

Buyuk gecmis olsun reis! Sukur fazla birseyi yokmus, ntvspor'da haberin basligin okuyunca yuregim agzima gelmisti.

Bazı şer.sizler fenerbahçenin cezasını azaltmank için bu çocuğa linç girişimi başlattı her gün Engin'e şu ceza yok futboldan men adamın psikolojisini bozdunuz. Bunu yapanlar umarım sizde evlatlarınızın bu durumunu görürsünüz!! Geçmiş olsun Aslan Parçası.

Ynt: Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Gecmis olsun kral. Simdi gordum cok uzuldum :/ Kimseye ezdirmeyiz seni pasa .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

c6cs2.jpg

Senin yapcağın haberin ben... Ulan adam ölüm tehlikesi geçirmiş yaptıkları şeye bak lan alın recm ile katledin bari hayvan herifler.

Geçmiş olsun Reis ! Allah Korumuş. Geçecek bu kötü günlerin. Bence biraz sakin olup antrenman dışında birşey yapmaman lazım. Kafayı boşaltman lazım.

Geçmiş olsun ..

Geçmiş olsun, Allah korumuş yahu

Bazı Şerefsizler FB'nin 5 maç cezasını indirmek için Engini kullanıyor yemezler... Paşa paşa ikiside cezasını çekecek...

daha öncede kız arkadası enginin porchesiyle benzin istasyonuna girmiş kaza yapmıştı. şimdi yine bir arkadası kullanıyormuş arabayı. engin aracı arkadasları kullansın diye aldı herhalde. 2. porcheyide pert etti arada

Herzaman arkandayiz kocum. Psikopat ENGIN BAYTAR. Yedirmeyiz seni kimselere...

kafasini dagitmasi lazim biraz Enginin. Eminim Imparator yine babaligini gosterecektir Engine donusu muhtesem olur kanimca.

Daha agresif bir Engin bekliyorum o futboluyla cevap vericek herkeze.

İşler bi ters gitmeye başladı mı herşey üstüste gelir. en kısa zamanda toparlanır umarım. geçmiş olsun.

Üst Alt