Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Cevap: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

ceza iner iner ve siz dediğime gelin.GSyın hayrına olacak bu.neticede uzun maraton.yekta oynar,okan a takıma alınır.

İşte PFDK ve hakemler tarafından korunan Emre Belözoğlu hakemin üzerine yürüyor

[video=youtube;pS7_XOoys5w]https://www.youtube.com/watch?v=pS7_XOoys5w[/video]

ÇOK AMA ÇOK ABARTILI BİR CEZA. engin hakemin yakasına yapıştı ve itti ama vurma, dövme vs yoktu. eğer bir gün futbolcu hakeme yumruk atarsa heralde 30 maç ceza vermeleri gerekecek. enginin hareketinin hakkı 6-8 maçtı. şimdi tahkime gitsek ençok 1-2 maç düşer 9 maçta çok.

ya tamamda fiziki müdahale var fiziki müdahale var o adam tokat atmış tamam ama burada 3 adım ittiriyor diye 11 maç ceza veriyorlar medyanın da pompalamasıyla vermişler cezayı belliki zaten PFDK ve Tahkim üyeleri fenerbahçe spor kulübü üyesi avukatlar nasıl kalkıpta bu cezayı kabul edersiniz aklım almıyor.

tokata 20 maç vermişler zaten,daha sonra 12ye inmiş,bu cezada inecektir sonuçta.hagiye de ayağına bastı diye 6 maç verilmedi mi.hakemlere karsı dikkat etmek gerek adamlar otoriteyi koruyacaz diye o yönde verilen cezalarda hiç çekinmiyo.

Engin kurallara göre bu cezayı haketmiş midir evet haketmiştir.Ama bu kurallar bir bize işliyor heralde şike yapana ceza yok, ırkçılık yapana 2 maç eee nerde bu adalet.Engin'de umarım bundan bir ders çıkarır.

Ençok da şu onun bunun çocukları angut fenerliler ayar ediyor beni emre ırkçılıkdan 2 maç ceza aldı diye adam mı öldürdü diyenler şimdi 11 maça hiç vermeseydiniz diyorlar.Ulan var ya........

Şike ve şikecinin dostu federasyon, gövde gösterisi yapmış. Irkçılığın, şikenin üstünü örtmeye çalışanlardan ne beklersin.

Çüş diyorum arkadaş 11 maç bu nedir.? Tamam enginin yaptığını hiç birimiz tasvip etmiyoruz ama bu kadar'da takıma zarar verircesine 11 maç ceza nedir.? Baktılar Galatasaray lig'te iyi gidecek hemen önünü keselim. Ayıptır yazıktır günatır. Oyuncuya yazık Kulübe yazık. Umarım tahkim'de iner ceza. İnşallah.

Engin kurallara göre bu cezayı haketmiş midir evet haketmiştir.Ama bu kurallar bir bize işliyor heralde şike yapana ceza yok, ırkçılık yapana 2 maç eee nerde bu adalet.Engin'de umarım bundan bir ders çıkarır.

Ençok da şu onun bunun çocukları angut fenerliler ayar ediyor beni emre ırkçılıkdan 2 maç ceza aldı diye adam mı öldürdü diyenler şimdi 11 maça hiç vermeseydiniz diyorlar.Ulan var ya........

Bir de 11 maçı az mı bulmuşlar ulan tam ıslak odunla dövmelik bunlar :mad:

Adama çok yazık oldu bu adamın garanti ücreti 400 bin euro.25-30 maç mı ne oynadığı takdir de 1m euro bonus var.Bu piskolojiyi nasıl atlatıcak bari sözleşmesi biraz düzeltilse.

emrenin ırkçılık cezası (2) + şikeci ibr. akının şike cezası (3) x 2 < enginin hakeme saldırma cezası (11) :) komedi ülke

Adama çok yazık oldu bu adamın garanti ücreti 400 bin euro.25-30 maç mı ne oynadığı takdir de 1m euro bonus var.Bu piskolojiyi nasıl atlatıcak bari sözleşmesi biraz düzeltilse.

beleşe oynayacak engin bu sene galiba :SS::SS::SS:

engin cimbom için hakemin yakasına yapıştı! niyeti oydu. yanlış yaptı o işin ayrı boyutu.

üzerine yönetim de maç başı 15 bin euro ceza kesecek diyorlar,borçlu çıktı adam be.. riera götürsün paraları engin gibi yürekli futbolcu alsın yılda 400 bin euro..

evvela kulüp içinde adalet yok.

vesselam

Üst Alt