Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Cevap: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

11 mac ne lan !!!

tüp kafasini bilmem ney ettigimin maymundan bes dakikka önce dogmus s.... haysiyetsiz

macdan sonraki surat ifadesinden belliydi zaten ama suc sende degil seni doguranda!!!!

allah belani verir insalleh tez zamanda

irkcilik yapana 4 mac engine 11 mac yok böyle adaletsizlik allah belani versin!!!

yav 8-9 maça iner cezası o yokken de emre çolak ,yekta ve okan derici var.alper potuğuda alırız gönlünüz olur.uzatmayın daha.

11 maç nedir lan öyle. allahn tüp kafalısı. bu hakem bozuntusu ceza alacakmı peki. maçın içine etti. emre ırkçılk yaptı 2 maç aldı. allah belanızı versin.

11 mac ne lan !!!

tüpcü kafasini bilmem ney ettigimin maymundan bes dakikka önce dogmus s.... haysiyetsiz

macdan sonraki surat ifadesinden belliydi zaten ama suc sende degil seni doguranda!!!!

allah belani verir insalleh tez zamanda

irkcilik yapana 4 mac engine 11 mac yok böyle adaletsizlik allah belani versin!!!

ya ırkçılık yapan Emre'ye yüzsüz gibi 2 maç ceza verdiler bir de tedbirli 1 maç oynatmadılar 3 maç toplamda...

Aziz babasının adamları var PFDK'da Tahkimde :mad:

Hakemin Cüneyt Çakır oluşu (zerre kadar beğenmiyorum),bu cezada faktör oynadı diye düşünüyorum,Fifa'nın elit hakemi ya..

Ona karşı bir darp düşüncesinden yola çıkarak 11 maç..

Ben böyle bakıyorum bu olaya..

O çok büyüttüğünüz pozisyon

[video=youtube;OaDXhVO2Gwo]https://www.youtube.com/watch?v=OaDXhVO2Gwo[/video]

Vah vah vah adamı bıçaklayıp öldürecekmiş tutmasalar :mad:

tamam engin 11 maç ceza alsın da, çubuklu forma giyenler de hataları ölçüsünde ceza alacaklarsa. adalet renge göre uygulandığı için isyan ediyor insan, engini savunduğumuzdan değil.

Bu ayarda bir ceza bekleniyordu zaten.Ders olsun işte.Herkes fırsat kolluyor.Melo'nun bir yanlışına bakar bize çelmeyi takmaları.

yav 8-9 maça iner cezası o yokken de emre çolak ,yekta ve okan derici var.alper potuğuda alırız gönlünüz olur.uzatmayın daha.

Sergen olay yerine oynayacak adamın olup olmaması değil ki?? İsterse son alternetif olsun, insanlar ırkçılığı 3 maçla geçiştirilip buna 11 maç verilmesine sinirleniyor..Ben şahsen 5-6 maç bakliyordum, 11 nedir lan hakikatten..

en azından bundan sonra kimse hakemlere elini süremez.aklıma deniz çoban geldi bursa-fb maçında fb liler resmen tecavüz etmişlerdi kırmız bile veremedi

Galatasaray yönetimi bu cezayı 3-4 maça indiremiyorsa derhal istifa etsin, orada oturmasın.

Şike yapanlara ceza yok, ırkçılık yapanlara ceza yok, Engin'e 11 maç ceza.

Galatasaray yönetimi;

Ünal Aysal;

Ali Dürüst

Uyumayın çıkın Galatasaray'ın haklarını savunun...!

Bu ulkede sahaya su atmaya 5 mac ceza verilirken, stadi yakmaya yine 5 ceza veriliyor.

Bu ulkede irkciliga 2 mac ceza verilirken, hakemi ittirmeye 11 mac ceza veriliyor.

Bursa'da Deniz Coban'a yapilanlari hic saymiyorum bile. Onun icin Engin'in futbolcu lisansini elinden almadiklarina dua edelim bence.

Ayrica, Engin'i derhal yarim sezonluguna yurt disina kiralayalim. Italya, Almanya, Ingiltere olursa cok iyi olur. Hem ikinci yariya hazir kalir, hemde futboluna baska bir lezzette katabilir.

en azından bundan sonra kimse hakemlere elini süremez.aklıma deniz çoban geldi bursa-fb maçında fb liler resmen tecavüz etmişlerdi kırmız bile veremedi

Yooo abi Fenerlilere her şey serbest.

Şike yaparlar ceza yok, ırkçılık yaparlar ceza yok. Saha içinde hakemi makatından taciz etselere ona da ceza vermezler.

Ynt: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Lan şike yapana zerre ceza verilmezken bu ceza revamı Engine.

Sanki adam öldürdü.

Ulan karaktersiz tüpü, o koca tüp kafana çakayım.

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt