EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | İlk Yarı | 28 Ağustos | SporMax

İlk yarıyı seyretim.Tek kelimeyle City müthiş, bu yıl şampionluğu çok zorlarlar. Çok iyi takım kurmuş Mancini. Benim endişem Tevez ve Balloteli gibi adamlar yedek kaldıkları için sorun çıkartabilirler.

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | Devre Arasıı | 28 Ağustos | SporMax

3 pas yapıp pozisyona girebilen tek takım City.

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | Devre Arası | 28 Ağustos | SporMax

City müthiş bir takım olmuş ya :( Darısı bizim başımıza :eek:

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | Devre Arası | 28 Ağustos | SporMax

Manuyu sevmiyorum cünkü Şamp finalinde bile Alex Ferguson oyunundan vazgecmiyor , Barcaya kolay bir maç saglıyor

Mancini Barcaya göre oynarsa zorlar.

city bu sene şuana kadar izlediğim takımlar içerisinden en büyük favori

barcelona ayarında top oynuyorlar

orta alana bir tane xavi bul koy bu takım barçayı yener

lennon bale modric van der vaart felan çokmu kötü arkadaşlar ?

Şimdi biri gelip 1 maçla City yi dunyanın en iyi takımı yaptınız diyecek.

o değilde şunu itiraf edeyim bende dahil herkes manciniye sallıyordu adamın demekki bir bidiği varmış yanlışlarını düzeltti ve iyi bir takım yarattı bakın takım kelimesine dikkat önceleride müthiş kadro kurmuştu ama takım olamamışlardı

o değilde şunu itiraf edeyim bende dahil herkes manciniye sallıyordu adamın demekki bir bidiği varmış yanlışlarını düzeltti ve iyi bir takım yarattı bakın takım kelimesine dikkat önceleride müthiş kadro kurmuştu ama takım olamamışlardı
İyi bir takım yaratmadı iyi bir takımı yaratan sadece para. Mancini embesil bir teknik direktördür

Şimdi biri gelip 1 maçla City yi dunyanın en iyi takımı yaptınız diyecek.

tek maç değil hocam bu sene müthiş oynuyorlar

hazırlık maçları dahil bir çok maçlarını izledim süper ötesi oynuyorlar

hele silva ve toure çok iyi nasride onlara ayak uydurursa çok enteresan şeyler yaparlar bu sene

Üst Alt