EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | Devre Arası | 28 Ağustos | SporMax

Ben 3 olmuş 5 olmuşmu dedim.Olay sırf gol degil.Dzekonun takım oyununada cok artısı var.Tevezin yerini aguero doldurabilir.Ama Dzeko tarzı bi adamı varmı citynin? Yok.

Bende tam tersini diyorum. Goller hariç çok kötüydü Dzeko. Dünya kadar top ezdi. Tevez oyun içinde Dzeko'dan çok daha etkili. Zaten geçen sene City'yi 3. yaptı tek başına. Neyse James milner- Adam johnson ikilisinden birini kiralamak gerek. Kesin biri gider kiralık.

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-2 M. City | Devre Arası | 28 Ağustos | SporMax

Bende tam tersini diyorum. Goller hariç çok kötüydü Dzeko. Dünya kadar top ezdi. Tevez oyun içinde Dzeko'dan çok daha etkili. Zaten geçen sene City'yi 3. yaptı tek başına. Neyse James milner- Adam johnson ikilisinden birini kiralamak gerek. Kesin biri gider kiralık.

Tevezde mutiş bi adam dogru diyosun gecen sene kac macı tek başına aldı.Ama diyorumki yerine adam var aguero.Stil olarak tevezin yerini doldurabilir.Ama dzekonun yerine adamı yok citnin haksızmıyım?Balotelli deme sakın:) Ayrıca 20 dklık bolumu soyleme bana.Ben dzeko cityye ilk geldigi gunden beri olan oyununa bakarak soyluyorum. Bu arada adam johnson mutiş olur.Cok yetenekli bi futbolcu bence.

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-3 M. City | 2.Yarı | 28 Ağustos | SporMax

L'pool maçına kadar takılsın City...

Alırız havalarını.

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 0-4 M. City | 2.Yarı | 28 Ağustos | SporMax

Agüero güzel bir gol attı. Nasri'nin pası da fena değildi.

Üst Alt