EPL 16/17 H:24 | Chelsea 3-1 Arsenal | MS | 4 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 16/17 H:24 | Chelsea 3-1 Arsenal | MS | 4 Şubat

Yoruma acik bana gore. Alonso orada dirsegi ile avantaj sagladi diyebilirmiyiz? Evet. Ama sicrarken dogal bir ziplama mi dersen bana gore dogal. Yani o pozisyonda kim gol atmak istese oyle ucarsi anca.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk
Sadece topa göre hamle yapamazsın. O zaman her boyu uzun olan adam top uzağında bile kalsa karşısındaki kısaysa zıplasın böyle. Hadi Bellerin üzerine gelse neyse dicem de Alonso direk Bellerine gidiyor.

Neyse Arsenal bu kadar erken sampiyonluk yarisindan koparsa Wenger'in isi zor .

Yoruma acik bana gore. Alonso orada dirsegi ile avantaj sagladi diyebilirmiyiz? Evet. Ama sicrarken dogal bir ziplama mi dersen bana gore dogal. Yani o pozisyonda kim gol atmak istese oyle ucardi anca.

doğal 1 zıplama değil işte

adama vurmaya geliyor

o dirseği habaya kaldırıp adamın suratına vuruyorsan tartışacak 1 konu değildir [bana göre]

Yalnız Costa kafayı vurmuş. Cech hariç herkes seyrediyor, Walcott Alonso'yu takip etmiyor falan. Arsenal'deki en büyük eksiklerden biri de bu, özellikle Chelsea'yle kıyaslayınca. Chelsea, Liverpool falan herşeyini veriyor, Arsenal'de böyle yapan oyuncu sayısı çok değil.

Üst Alt