EPL 17/18 H:17 | Swansea City 0-4 Manchester City | MS | 13 Aralık | S Sport - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:17 | Swansea City 0-4 Manchester City | MS | 13 Aralık | S Sport

Keramettin TANRIVERDİ Serkan Bey ve Kenan Bey birbirine girdi. Bir ara üyeler sakin diye dem vuruyordun. Keyfin yerine gelsin. Farkında olmadan böyle bir şeye sebep verdim :asd22:

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben kaos adamıyım amacım kaos yaratmak.

Sizinle son dönemde samimi olma sebebim de hırçın yapınıza bağlı olarak kaos yaratma potansiyelinizin hep yüksek olması.
Bu Almanya'da olsa döner yemez, gidip Alman sosisi yer.
Serkan Şafak

Sana zurnacı diyor kanka, sağlı sollu geçirmeye başladı nedense.

Bu zamana kadar böyle seri yakalayan çok takım oldu. Ancak en fazla 12. ve 13. haftadan sonra ya frene bastılar ya da freni patlattılar.Ama bu adamlar inanılmazı başarıyor.17.Hafta oldu ama hala rehavet yok dakika 57 ve 3-0. Üstelik Chelsea ve Manu 'yu deplasmanda yendiler.
Ve bunları EPL'de yapıyorlar.
Hakkaten görülmemiş bişey.

Bu sefer itiraf etmeliyim ki ben karıştırdım. Konuyu takip eden arkadaşlardan özür dilerim ;)
angry-man.jpg

Ben kaos adamıyım amacım kaos yaratmak.

Sizinle son dönemde samimi olma sebebim de hırçın yapınıza bağlı olarak kaos yaratma potansiyelinizin hep yüksek olması.
Serkan Şafak

Sana zurnacı diyor kanka, sağlı sollu geçirmeye başladı nedense.

Eğer planladığım gibi Beşiktaş maçına gelebilirsem ve orada tanışırsak aramızdaki bu samimiyetin bozulacağını söylemek isterim. Beni tanıdığınız zaman ne kadar sakin, naif biri olduğumu, soyadımın hakkını verdiğimi görmüş olacaksınız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt