EPL 17/18 H:17 | Swansea City 0-4 Manchester City | MS | 13 Aralık | S Sport - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:17 | Swansea City 0-4 Manchester City | MS | 13 Aralık | S Sport

Gecen sezon tek basina oynadi stoper'de nerdeyse, bi kolarov oynardi sol stoper, oda kotuydu yani.

Valencia'da baya iyidi Otamendi.
Valencia'dayken seyretmedim ama City'ye geldiğinden beri beğenmem. Çok erken hamle yapıp mevkisini boşaltıyordu rakibin karşısında beklemenin yetebileceği durumlarda, en büyük problemi oydu bence. Kısaca oyunu okuma sıkıntısı vardı. Kolarov, Stones vs meselesi değil yani. Ama bu sezon çok daha olgun görünüyor. Ne zaman hamle yapıp ne zaman yapmayacağını biliyor, oyunu çok daha iyi okuyor.

Valencia'dayken seyretmedim ama City'ye geldiğinden beri beğenmem. Çok erken hamle yapıp mevkisini boşaltıyordu rakibin karşısında beklemenin yetebileceği durumlarda, en büyük problemi oydu bence. Kısaca oyunu okuma sıkıntısı vardı. Kolarov, Stones vs meselesi değil yani. Ama bu sezon çok daha olgun görünüyor. Ne zaman hamle yapıp ne zaman yapmayacağını biliyor, oyunu çok daha iyi okuyor.
guardiola

Bu zamana kadar böyle seri yakalayan çok takım oldu. Ancak en fazla 12. ve 13. haftadan sonra ya frene bastılar ya da freni patlattılar.Ama bu adamlar inanılmazı başarıyor.17.Hafta oldu ama hala rehavet yok dakika 57 ve 3-0. Üstelik Chelsea ve Manu 'yu deplasmanda yendiler.
Ve bunları EPL'de yapıyorlar.
Hakkaten görülmemiş bişey.
Dakika 90 agüero hala pres yapıyordu. İşte hoca farkı

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle giderse CL için de avantaj oluyor. Çünkü lig Mart’a kadar tamamen koparsa ligde rotasyon yapıp CL’e asılabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Açıkçası Guardiola'yı pek başarılı bulmuyordum. Büyük takımların ekmeğini yediğini düşünüyordum.Geçenlerde bir video izledim.Taktik antrenman sırasında çalıştıkları organizasyonların hepsini maç içinde nasıl uyguladıklarını gösteriyordu.Hoca farkı olduğunu net gördüm.

Üst Alt