EPL 18/19 H:12 | Manchester City 3-1 Manchester United | MS | 11 Kasım | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:12 | Manchester City 3-1 Manchester United | MS | 11 Kasım | S Sport

En skorer oyuncu o sebep de o.

Sane mevzusu farklı ama sanırım Pep ile sorun yaşadılar, Sane sahadakilere göre bir tık daha tembel adam.

Bak işte aklıma Feg mevzusu geldi adamlarda daha hareketli olan adamlar da iyi olunca Sane pek aranmıyor.

De Bruyne şu an dönse Sterling kesilmez mi mesela? Sterling rakibi çok rahatsız eden ama 10 pozisyonun 1'ini değerlendiren biri. Bir yandan anlıyorum bu tehdidin sürekli sahada olmasını ama bir yandan da daha iyisi elinde yok mu diye düşünüyorum.

City ŞL alacak kıvama gelmiş bence. Şu an orada olup sallasana sallasana mendilini i.ne mourinho kurtarsana p.çlerini tezahuratı yapasım var.

De Bruyne şu an dönse Sterling kesilmez mi mesela? Sterling rakibi çok rahatsız eden ama 10 pozisyonun 1'ini değerlendiren biri. Bir yandan anlıyorum bu tehdidin sürekli sahada olmasını ama bir yandan da daha iyisi elinde yok mu diye düşünüyorum.
Mahrez kesilir bence.

Sane de oynasa Bernardo kesilir, Sterling skor açısından çok önemli bir adam Pep'in gözünde.

İşte yine defansif bir aptallık ve saçma bie penaltı

Üst Alt