EPL 18/19 H:12 | Manchester City 3-1 Manchester United | MS | 11 Kasım | S Sport - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:12 | Manchester City 3-1 Manchester United | MS | 11 Kasım | S Sport

Guardiola gibi adamların başarılı olması lazım abi yoksa saçma sapan bir yere doğru gider avrupa futbolu, güzel futbol oynatan adamların başarılı olmasını çok istiyorum mourinho gibi zübüklerin başarısızlığı acayip mutlu ediyor beni.

Üçüncü gol öncesi city inanılmaz rencide etti. Hani böyle rencide olamaz. 2-0 öne geçip 2-4 geriye düşsen böyle rencide edilemezsin. Adamlar 100 tane pas yaptı, Unitedlilar kafası kopmuş tavuk gibi koşmak dışında bir şey yapamadı ayaklarına top değmedi.

sonradan oyuna giren phill fodenın istekli oyununu gördünüz mü? Birkaç dakika bile olsa öyle hareketliydi ve öyle güzel aralara kaçtı ki gözlerimi alamadım. Acaba bizim takıma ne zaman böyle saf yetenek gelecek

İşte futbol budur.

Akıl, teknik, hız, kondusyon, fizik kalite ne ararsan var..

M.City ve Guardilo tesekkurler..

Insallah birgun Cimbom u da boyle görmek nasip olur.

Kimse Sterling'i beğenmemiş ama maçın yıldızlarından bir tanesiydi. Guardiola boşuna oynatmıyor. Sane daha yetenekli olabilir ama oyuna girdikten sonra pek çok pozisyonu boşa harcadı.

Üst Alt