EPL 19/20 H:24 | Wolverhampton 1-2 Liverpool | MS | 23 Ocak | S Sport - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu maçta kesin puan kaybederler diyordum.. Mane sakatlandı, ikinci yarı başı gol yediler ama olmadı. Wolves kazanabilirdi belki de.. Son dakikada Jota altıpastan atamadı. Bence beraberlik adil olabilirdi.

bu maçta kesin puan kaybederler diyordum.. Mane sakatlandı, ikinci yarı başı gol yediler ama olmadı. Wolves kazanabilirdi belki de.. Son dakikada Jota altıpastan atamadı. Bence beraberlik adil olabilirdi.
Firmino golden önce bir pozisyona girdi zaten orada aldılar maçı. Defansları City gibi kırılgan olsa Wolves yenerdi ama adamlar hırslı ve hata yapmıyorlar kolay kolay.

Adamın derdi yok tasası yok, olur da Wolwes Uefa finaline falan giderse bence takımı daha da güçlendirip kalmayı düşünür.

United her hoca için risk çünkü, gelen adam deli gibi transfer ihtiyacı duyacaktır.

katılıyorum ama Jimenez ve Neves'i alırsa Jorge Mendes gücüyle de iyi işler yapabilir. Kanatları iyi zaten. Bu iki hamle belki 1 tane de stoper gelirse iyi işler yapabiir.

katılıyorum ama Jimenez ve Neves'i alırsa Jorge Mendes gücüyle de iyi işler yapabilir. Kanatları iyi zaten. Bu iki hamle belki 1 tane de stoper gelirse iyi işler yapabiir.
O ikili çok pahalıya patlamaz mı? Mesela bariz stoper ihtiyaçları var. Diğer yandan Neves ok ama Jimenez iş yapmayabilir.

Bir de ilk 11 tam olsa yedekleri de yetersiz adamların, paraları çok boş harcamışlar.

Kulüp başkanı da gelen çok harcatır diye düşünüyor herhalde ki sürekli OGS'yi destekleyici açıklamalar yapıyor :)

O ikili çok pahalıya patlamaz mı? Mesela bariz stoper ihtiyaçları var. Diğer yandan Neves ok ama Jimenez iş yapmayabilir.

Bir de ilk 11 tam olsa yedekleri de yetersiz adamların, paraları çok boş harcamışlar.

Kulüp başkanı da gelen çok harcatır diye düşünüyor herhalde ki sürekli OGS'yi destekleyici açıklamalar yapıyor :)

sanmam ya. Jorge Mendes garip adam. Wolves'in sahibi gibi. Santo gidince isterse çok rahat aldırır ManU'ya. Ole sene sonuna kadar gider ama seneye olmaz. UEFA Şampiyonluğu gelmesi lazım artık. İlk 4 çok zor.

Yaw kardeşim arsenal diyorsun takım bok gibi Liverpoolla uğraşıyorsun adamlar tarihinin en iyi sezonunda belhandayı savunuyorsun o da kariyerinin en kötü döneminde ardayı seviyorsun adamın turşusu çıktı .
Şöyle bir 5 sene feneri tutsan amatöre düşerler aha yazıyorum buraya elini attığın kurudu bu aralar..

P. S bu ara senle çok uğraşıyorum sevildiğindendir bilesin :)
Abi sevmiyorum ne yapayim futbol romantikligi beni boğuyor. Bu arafa ardayı sevmiyorum, takimda istiyorum o kadar. Fayda sağlayacaktır. Belhandayi seviyorum ama o ayri onu artik dahil etmeyelim mesajlara

Üst Alt