EPL 21/22 H:6 | Chelsea 0-1 Manchester City | MS | 25 Eylül | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 21/22 H:6 | Chelsea 0-1 Manchester City | MS | 25 Eylül | S Sport

Rodri hariç yüzde 95 alternatifli kadro rodrinin başına bir şey gelmezse psg ve liverpooldan min. 4 puan gelir
Ben PSG maçının sıkıntılı olabileceğini düşünüyorum. Brugge maçı gibi olmayacaktır, o maça ilk kez istekli ve kararlı bir PSG görebiliriz.
Liverpool maçı ise nispeten bu maç gibi geçer ancak Chelsea kadar da derinde beklemezler. Gollü bir maç ve City’nin 3 puanla ayrılacağı maç olur bence.

Grealish yerine tekrar Sterling yapmalı Pep.
Rodri’yi de tam olmasa Fernandinho ile ikame ederler. Hatta PSG maçında o bile başlayabilir.

Grealish yerine tekrar Sterling yapmalı Pep.
Rodri’yi de tam olmasa Fernandinho ile ikame ederler. Hatta PSG maçında o bile başlayabilir.
rtaş psg maçı liverpool maçına göre çok daha kolay geçer diye düşünüyorum, bu yazdığın değişikliklere saygı duymakla beraber tamamen olumsuz bakıyorum fernandinho eplde aşırı vasat durumda sterling ise sadece yedek olur

rtaş psg maçı liverpool maçına göre çok daha kolay geçer diye düşünüyorum, bu yazdığın değişikliklere saygı duymakla beraber tamamen olumsuz bakıyorum fernandinho eplde aşırı vasat durumda sterling ise sadece yedek olur
Ben bu Grealish yerine her türlü Sterling’i tercih ederim. Onun yapabileceklerini yapıp üzerine serseri mayın modunu açınca çok tehlikeli bir şeye dönüşüyor.
Fernandinho’yu PSG için söylemiştim, açıkçası bu sezon pek de doğru düzgün izleyemedim haklısındır o konuda.

Üst Alt