EPL 22/23 H:20 | Manchester United 2-1 Manchester City | MS | 14 Ocak | beIN Sports 3 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fifanın öyle dediğini biliyorum ama yoruma bırakmamak lazım ondan bahsediyorum yok kalecinin önünü kapatmış yok oyuncu çekmiş bilmem ne olmasın ofsaytta. Topa dokunuyor mu dokunmuyor mu bakılsa yeter bir çok şeyi önler insanlarda ki ofsayt mı değil mi kavgası biter
yorumluk bi durum yok aslında burada kurallara göre pozisyon net ofsayd çünkü. hakem error vermiş...

dediğin gibi olamaz çünkü ofsaytı sadece topa temas ile belirlemek mümkün değil. ofsayd bi takımın anca rakip takımı alt ederek gol atmasını sağlayan kavram futbolda , dolayısıyla ofsayttaki oyuncunun rakip defansa olan etkisi de temel meselelerden biri.

yorumluk bi durum yok aslında burada kurallara göre pozisyon net ofsayd çünkü. hakem error vermiş...

dediğin gibi olamaz çünkü ofsaytı sadece topa temas ile belirlemek mümkün değil. ofsayd bi takımın anca rakip takımı alt ederek gol atmasını sağlayan kavram futbolda , dolayısıyla ofsayttaki oyuncunun rakip defansa olan etkisi de temel meselelerden biri.
Anlaşamıyoruz diyorum ki bu pozisyon bu kurallara göre ofsayt kabul bunda hemfikiriz.

Bende diyorum ki kurallar yoruma açık bırakıyorlar ve tartışamalara neden oluyor sürekli ve hakemlerin perfonmansı(veya kötüniyet) bağlı olarak doğru yanlış kararların önüne geçmek için hataya imkan vermemek için çok net kurallar olmalı diyorum.

Üst Alt