EPL 22/23 H:20 | Manchester United 2-1 Manchester City | MS | 14 Ocak | beIN Sports 3 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EQj4eaAU8AEAE5F

Bu maçta verilen gole bakarsak 1 hafta önce Antalya - fener maçında Antalya'nın son dakika golünü yedikleri ortaya çıktı.

Tartışmaların odak noktasındaki Marcus Rashford ise, “Ofsaytta olduğumu düşününce koşmadım. Top için koşsaydım, onu yakalardım, şut çeker veya pas atardım. Ofsayt olduğumu düşündüm, bu yüzden topa dokunmadım. Bence oyuna dahil değildim ve kararın doğru olduğunu düşünüyorum.” yorumunda bulundu. Golü atan Bruno Fernandes de, Rashford’ın rakip savunma oyuncuları üzerinde herhangi bir etkisi olmadığını iddia etti.:D

Simdi kurala tam hakim degilim ama bizim ligde filan mesela ofstattaki adam topa hareketlenince degil de tam dokundugu anda bayragi kaldiriyorlar. Dunku macta Rasford da topa hareketleniyor ama dokunmuyor ve bence kaleciyi filan da etkilemiyor cunku toptan geride. Bir ihtimal diger defans oyuncularini etkiliyor mu veya defans oyuncularini etkilemek gibi kural var mi? Sanki nizami gibi 🤔🤔🤔🤔

Üst Alt