EPL 22/23 H:20 | Manchester United 2-1 Manchester City | MS | 14 Ocak | beIN Sports 3 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dunya genelinde sikinti var bu ofsayt kuralinda. Yok Rashford dokunmamis ne demek ya. Adam topa hareketlenmis. Ayagini uzatsa topa degecek ama dokunmadigi icin ofsayt degilmis. Topla birlikte konusuyor zaten adam. Burada var pislik yapti. Yan hakemin bayragini kaldirmasi son derece dogruydu.

Cozum cok basit:

- Ya topa dokunacak oyuncu ofsayt olmasi icin
- ya da hareket etmesi yeterli olacak

Antalya - Fener macindaki pozisyon ile alakasi yok. Orada zaten Osayi'yi engelliyor diye ofsayf verdiler ki o da hataliydi benim gozumde. Osayi o topa hayatta yetisemezdi. Bizim ligin durumu zaten belli. Fener alenen kollaniyor da su pozisyonu nasil yorumladilar bilmek isterdim.

City olsam var kayitlarini isterdim. Ben merak ediyorum acikcasi.

defans oyuncusunun görüş açısını koşu yönünü dengesini vs yani genel olarak oyuna müdahale tarzını etkiliyosa oyuncu ofsayttır diuor fifa

ofsayd denen kavrama göre kural mantıken doğru
Fifanın öyle dediğini biliyorum ama yoruma bırakmamak lazım ondan bahsediyorum yok kalecinin önünü kapatmış yok oyuncu çekmiş bilmem ne olmasın ofsaytta. Topa dokunuyor mu dokunmuyor mu bakılsa yeter bir çok şeyi önler insanlarda ki ofsayt mı değil mi kavgası biter

Üst Alt