GSC Haber - Erden Timur: “10 hafta bize VAR yasağı vardı, şimdi de sanırım kırmızı kart yasağı var” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: “10 hafta bize VAR yasağı vardı, şimdi de sanırım kırmızı kart yasağı var”

iyi de yetmez yönetimde 1-2 kişi daha cephede olmalı. fbde yeni bi tip türemiş ipne kılıklı şimdi onu konuşturuyolar. bizde sadece erden ağbiyle olmaz. min 2-3 kişi olmalı ki her yerde demeç show olsun.
Bizde hiç sadece hakemden sorumlu yönetici yok. Cengiz dönemi iş Apo'ya kalıyordu. Dursun'un ilk döneminde Apo bile yoktu. Aysal yönetimi dağıttıktan sonra bayağı bir hakem konuşmadık. En son Cüneyt'e şaibeli dedi öyle gitti. Aysal'ın ilk dönemi Sedat Doğan, mikser Şükrü ve Adnan Öztürk falan vardı. En son o zaman bir şeyler oluyordu.

Hakeme hücum eden ağzı laf yapan 1 cengaver şart.

Trio’nun hakem bozuntuları sahipleri Orta’nın emirlerini yerine getirmeye başlamış. Galatasaray’ya 2, Adana’ya 1 kırmızı verilmeliydi demişler. Hatta Seçim Demirel denilen rezil Akbaba’nın kırmızısı için "Kırmızı olsaydı daha doğru olurdu ama sarıdan ötürü eleştiremiyorum" derken Mertens ve Adekugbe’ye mutlaka kırmızı demiş. Şunu kötü niyetli olmayan, birazcık futbol bilen hiç bir onurlu hakem söylemez. Bu utanmaz organize oluşuma karşı işimiz çok zor gerçekten.

Trio’nun hakem bozuntuları sahipleri Orta’nın emirlerini yerine getirmeye başlamış. Galatasaray’ya 2, Adana’ya 1 kırmızı verilmeliydi demişler. Hatta Seçim Demirel denilen rezil Akbaba’nın kırmızısı için "Kırmızı olsaydı daha doğru olurdu ama sarıdan ötürü eleştiremiyorum" derken Mertens ve Adekugbe’ye mutlaka kırmızı demiş. Şunu kötü niyetli olmayan, birazcık futbol bilen hiç bir onurlu hakem söylemez. Bu utanmaz organize oluşuma karşı işimiz çok zor gerçekten.
Mertensin pozisyonu hangisi

Akılda kalacak bir pozisyon değil. Ayağının tabanını göstererek geldiği bir pozisyon var, ondan bahsediyorlar.
Telden yarım yamalak izledim maci disaridaydim. Şimdi ozete bakabildim emre ve Adekugbe pozisyonları net kırmızı gibi duruyor. Mertensin pozisyonda dediğin gibi akılda kalacak bir şey değildi her maçta olan şeylerdir muhtemelen. Zaten en absürt kırmızılar bize çıkıyor. Kilincin Mostafanin yediği kırmızıları ligde yiyen olmadi

Lig bitince konusacaz ne demek usta. Bundan bos bir laf yok futbol tarihinde. Konusacaz deyip konusabilen kimse cikmadi. Varsa bildigimiz bisey hemen simdi konusuruz. Elimizde ekstra hicbir bilgi belge olduguna inanmiyorum. Kendiside en fazla bizim bilip gordugumuz kadar biliyo. Bildiklerinide cikip soylediler zaten.

Telden yarım yamalak izledim maci disaridaydim. Şimdi ozete bakabildim emre ve Adekugbe pozisyonları net kırmızı gibi duruyor. Mertensin pozisyonda dediğin gibi akılda kalacak bir şey değildi her maçta olan şeylerdir muhtemelen. Zaten en absürt kırmızılar bize çıkıyor. Kilincin Mostafanin yediği kırmızıları ligde yiyen olmadi
Pozisyon süzme yok sende o zaman topla alakaya bak. Darbeye bak .....

Bir takım tetikçi medya mensubu Adana'ya 1 GS'a 2 kırmızı kart verilmedi diye algı yapıp olayı sulandırmaya başlamış.

Üst Alt