GSC Haber - Erden Timur: “10 hafta bize VAR yasağı vardı, şimdi de sanırım kırmızı kart yasağı var” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: “10 hafta bize VAR yasağı vardı, şimdi de sanırım kırmızı kart yasağı var”

Tepkimizi ortaya koyarken karşımızda bir kadın olduğunu da unutmamamız gerekir.
Es kaza bu kadın , benim annem veya ablamda olabilirdi sonuçta ben size soyadım orta değil demedim.

Lig bitince konusacaz ne demek usta. Bundan bos bir laf yok futbol tarihinde. Konusacaz deyip konusabilen kimse cikmadi. Varsa bildigimiz bisey hemen simdi konusuruz. Elimizde ekstra hicbir bilgi belge olduguna inanmiyorum. Kendiside en fazla bizim bilip gordugumuz kadar biliyo. Bildiklerinide cikip soylediler zaten.
Erden Timur elinde belge bilgi yoksa o topa girmez. Durum çok vahim diyo anlaşılmadı galiba dedigi

Erden Timur elinde belge bilgi yoksa o topa girmez. Durum çok vahim diyo anlaşılmadı galiba dedigi
Renkdas, durum dedigi gibiyse hemen aciklamali. Lig sonuna birakmanin mantikli tek aciklamasi yok. Sampiyonluk giderse, konussan nolur konusmasan nolur. Karsimizdaki pisliklerin yaptigi hersey aciklanmali ki bir kamuoyu olusturulabilsin. Yoksa ati alan Uskudar’i gecer.

Konuşursam yer yerinden oynar kolpası ile eşdeğer bence varsa bir sıkıntı açıklayacaksın zaten blöfe gerek yok neyi bekliyorsun diye sorarlar adama haliyle

Renkdas, durum dedigi gibiyse hemen aciklamali. Lig sonuna birakmanin mantikli tek aciklamasi yok. Sampiyonluk giderse, konussan nolur konusmasan nolur. Karsimizdaki pisliklerin yaptigi hersey aciklanmali ki bir kamuoyu olusturulabilsin. Yoksa ati alan Uskudar’i gecer.
Belki haklisindir renktaş ama bir sebebi olabilir açıklamamanin. Ama bende şimdi açıklansın isterdim katılıyorum düşüncene.

Üst Alt