GSC Haber - Erden Timur: "8 numarada 40 gündür bizi bekleyen oyuncu var ama biz ideale gitmek istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "8 numarada 40 gündür bizi bekleyen oyuncu var ama biz ideale gitmek istiyoruz"

Screenshot_20230817_204625.jpg

Erden Timur: "Hakim Ziyech'in sağlık kontrolleri bitmek üzere. Transfer stratejimizi tam anlatamayız çünkü kartımızı açmış oluruz. Opsiyonlarımızı sürekli açık tutarak, ligde tekrar şampiyon olmayı ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmayı hedefliyoruz. Stratejimiz, bu ikisini sağlayacak kadro oluşturmak."

Erden Timur: "Hakim Ziyech'in sağlık kontrollerinde şu aşamaya kadar herhangi bir sıkıntı olmadı."

Erden Timur: "Zaniolo için Aston Villa ile bir noktaya gelindi. Son aşamada diyebilirim. Zaniolo'nun 35 milyon euroluk serbest kalma bedeli var. Ondan daha fazlasını nasıl getiririz diye düşünüyoruz. Bugün Tete için de aynısını düşünüyoruz. Orada da amacımız hem Galatasaray'da oynasın hem de ticari tarafı var."

Erden Timur: "Rashica ile süreç içinde görüştük. Sağ olsun bizi uzunca bir zaman da bekledi. Planlama stratejisi, farklı çıkan opsiyonlara göre de değişiyor. Transfer dinamik bir süreç. Bu sadece bir pozisyon için geçerli değil.

Erden Timur: "8 numarada 40 gündür bizi bekleyen bir oyuncu var. Ama biz en ideale ulaşmak için opsiyonları bekletiyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde insanlar bunu görecek."

Erden Timur: "Rashica konusunda çalım yediğimizi düşünmüyorum.Bizim çalım attığımız oyuncularda her şey belgeleriyle var. Yani mesajları falan."

- Milot Rashica'nın Beşiktaş'a gitmesine üzüldünüz mü?

Erden Timur: "Yoo... Niye ergen gibi takılayım?"

Erden Timur: "Sayılan isimlerin yüzde sekseni olmayan isimler. Mattéo Guendouzi de o isimlerden birisi."

Erden Timur: "Birçok Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarından transferde rekabeti yükselttiğimize dair şeyler duyuyorum. Bizim sloganımız; 5 büyük değil artık 6 büyük lig olacak. Bizim amacımız bu yönde."

Erden Timur: "Sergio Ramos, herkesin listesinde vardır. Stoper konusunda alacağımız isim çok iyi bir oyuncu olacak."

Burhan Can Terzi: "Bologna'dan Dominguez'e teklif yapıldı diye bir son dakika haberi geçilmiş."

Erden Timur: "Emin olunmayan bir haberin verilmemesi lazım. Şu oyuncuyla 10 milyona imzaladık desem, sonra 20 milyon çıksa istifa etmem gerekir. Haber kaçırılmaması gerekiyor, anlıyorum ama işi o kadar dağıtıyor ki... Maliyeti en az %30 artırıyor. Daha birçok aday var o pozisyonda."

Erden Timur: "En idealine gitmek istiyoruz. Geçen sezon son 15 günde birçok oyuncu geldi. Taraftarımız son derece müsterih olsun."

Erden Timur: "Beşiktaş'ın transfer açıklaması son derece yakışıksız. Şu memlekette insanları bölmeye çalışıyorsan bu tip şeyler yaparsın. Biz sporu birleştirmek için yapıyoruz."

Erden Timur: "Biz çıkalım diğer takımlar için farklı şeyler mi söyleyelim? Ucuz politikalar bunlar! Toplumu ayrıştırmak esas bölücülüktür!"

Erden Timur: "Rashica ile süreç içinde görüştük. Sağ olsun bizi uzunca bir zaman da bekledi. Planlama stratejisi, farklı çıkan opsiyonlara göre de değişiyor. Transfer dinamik bir süreç. Bu sadece bir pozisyon için geçerli değil. 8 numarada da bizi 40 gündür bekleyen oyuncu var."

Erden Timur: "En idealine gitmek istiyoruz. Geçen sezon son 15 günde birçok oyuncu geldi. Taraftarımız son derece müsterih olsun."

Erden Timur: "Transfer çalımı işlerine herkes takılmış durumda. Bizim çalım attığımız düşünülen oyuncularla da çıkıp hiçbir şey demedik. Rakiplerimiz naralar atıyor. Bizim çalım attığımız düşünülen oyuncularla ilgili her şey belgelerimle var. Belgeden kastım mesajlar."

Dominguez'e resmi teklif var mı?

Erden Timur: "Emin olmayan şeylerin haber olarak verilmemesi lazım. Tamam anlıyorum sizlerin haber kaçırmamanız lazım ama o kadar işi dağıtıyor ki yani her şeyi dağıtıyor. En az %30 maliyetler artıyor."

Üst Alt