GSC Haber - Erden Timur: "8 numarada 40 gündür bizi bekleyen oyuncu var ama biz ideale gitmek istiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "8 numarada 40 gündür bizi bekleyen oyuncu var ama biz ideale gitmek istiyoruz"

Neresi mantikli yav? Herifin kac senedir top oynadigi yok dogru duzgun tam suan BJK kivamina gelmis bir oyuncu. Bizim aradigimiz seviye ile yakindan uzaktan alakasi yok, ayrica oynadigi pozisyon geregi de aradigimiz biri degil cunku defansif ozelligi de yok.
Hayır rengo oyuncu mantıklı değil, 40 gündür beklemesi mantıklı yani Van De Beek'in. Yani başka bir oyuncunun bekleyeceğine pek ihtimal vermiyorum. Van De Beek Everton'a gittiği sene öldü zaten futbolcu olarak. Ondan önce beğenirdim ama.

40 gün bekleyen diyince yanlış algılayanlar olacaktır. Bizi beklediği için diğer teklifleri elinin tersiyle itmesi diye bir şey olmaz, başının çaresine bakar adam. Demek ki başka kulüplerin pek ilgisini çekmiyor...
Keşke gelip bizdeki boslugu doldursaydi su 40 günlük surecte.:)sergiodan kötü değildir .A class 8 numara gelinceye kadar .

Her şeyi anladım kral zaten senden taraftarın şüphesi yok büyük oranda da 40 gündür bekletiyoruz lavuğu tarzı açıklamayı bekleyenin de haberi olacağı hasebiyle pek doğru bulmadım. Senin deyiminle %10 zorlaştırdın belki işimizi markette.

Bence adaylardan bonservis siz olanlari zikredelim.benim çıkardığım sonuç bonservis siz yada satın alma opsiyonlu gelecek : gelmekte olan.

Üst Alt