GSC Haber - Erden Timur: "Icardi transferinin akıbeti belli olmadan 2. forveti almayız. Önceliğimiz 1. forvet olacak" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Icardi transferinin akıbeti belli olmadan 2. forveti almayız. Önceliğimiz 1. forvet olacak"

Erden Timur daha önce %90 bitti falan denilen transferler için; Öyle bir durum yok, ayrıca %10 bile çok uzun bir yol, şu an o duruma yaklaşan bile olmadı, demişti. Bugün bunun aksine Icardi ve Angelino ile ilgili ciddi bir aşama kaydettik dedi. Yorumu siz yapın tabii ki ama benim anladığım yakında bu Icardi, Angelino gibi isimlerden birisinin resmi açıklaması gelecek.

Erden Timur daha önce %90 bitti falan denilen transferler için; Öyle bir durum yok, ayrıca %10 bile çok uzun bir yol, şu an o duruma yaklaşan bile olmadı, demişti. Bugün bunun aksine Icardi ve Angelino ile ilgili ciddi bir aşama kaydettik dedi. Yorumu siz yapın tabii ki ama benim anladığım yakında bu Icardi, Angelino gibi isimlerden birisinin resmi açıklaması gelecek.
Maksimum 1 haftaya icardi açıklanır zaten yav. Angelino da hafta içi neticelenecek gibi bence.

Önüne gelene; paraları saçma sapan savuran, eylemleri ve söylemleri arasında Dünya kadar fark olan, ucuz popülizm peşinde koşmak uğruna kulübün geleceğini tehlikeye atmaktan çekinmeyen çapsızlara yakıştırıldığı için tiksinti duyar hale geldiğim ''Vizyoner'' sözcüğünün tam karşılığını görüyorum Erden Başkan' da...Kendisi bozulacak gibi durmuyor da umarım birtakım şanssızlıklar ve camiadan gelebilecek olumsuzluklar yaşamaz da yıllarca Galatasarayımıza katkıda bulunur. Böyle biri daha zor çıkar bu ülkede...

Üst Alt