GSC Haber - Erden Timur: "Icardi transferinin akıbeti belli olmadan 2. forveti almayız. Önceliğimiz 1. forvet olacak" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Icardi transferinin akıbeti belli olmadan 2. forveti almayız. Önceliğimiz 1. forvet olacak"

Maksimum 1 haftaya icardi açıklanır zaten yav. Angelino da hafta içi neticelenecek gibi bence.
Ben de öyle düşünüyorum. Kamada ile ilgimiz yokmuş ama o bölge için de birisini alacağız izlenimi bıraktı ben de Erden Bey. Yerli sorununu nasıl aşacağız acaba, onu da çok merak ediyorum. Bu konuyla ilgili bir soru geldi mi?

Ben de öyle düşünüyorum. Kamada ile ilgimiz yokmuş ama o bölge için de birisini alacağız izlenimi bıraktı ben de Erden Bey. Yerli sorununu nasıl aşacağız acaba, onu da çok merak ediyorum. Bu konuyla ilgili bir soru geldi mi?
Bilmiyorum geldiyse de ben kaçırdım reis yerli konusunu. Okan hoca bir 10 numara istiyor zaten bence o konuda acele davranmamalıyız ağustos vs gibi de halledilebilir iyi biri boşta kalırsa fırsat olarak alırız.

Nelson merih diyorum
Biz de şu an toplayıcı Nelsson, Abdülkerim'i de daha çok ön alana gönderiyoruz. Abdülkerim ile Merih'i birlikte kullanacak olursak nasıl bir senaryo çıkar ortaya bilemedim.

Zaten Merih'in Inter'e gideceği konuşuluyordu 20m€ civarı bir bonservisle. O haberler doğruysa bu senaryo da gerçekleşmeyecek

Biz de şu an toplayıcı Nelsson, Abdülkerim'i de daha çok ön alana gönderiyoruz. Abdülkerim ile Merih'i birlikte kullanacak olursak nasıl bir senaryo çıkar ortaya bilemedim.

Zaten Merih'in Inter'e gideceği konuşuluyordu 20m€ civarı bir bonservisle. O haberler doğruysa bu senaryo da gerçekleşmeyecek
Baniya da toplayıcı, hatta top kullanmada Nelsson' dan daha iyi...Başta şakasına söylüyordum, ''TR den oyuncu alınmaz'' cılara takılmak için ama giderek iyi bir fikir olabilir, en azından denenebilir gibi gelmeye başladı...

Üst Alt