Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

her zaman yangın
fb1039e6bd71ebb942e42cf8f4246e8d.gif

Campos'u mu kovdular

Nerden çıktı bu
Hayır ama kal demediler, uzantısı Sensibleye de yol verdiler. Kimin için Cenk Ergün the gambler için.

Kırk yılın başı saplandığımız bataktan çıkmak için gerekli hamle yapılmıştı. Floryada sağlam bir jelibon rezervi bulmanın dışında keşfet-parlat-sat modelinden başka bir kurtuluş ümidimiz var mı? Yanlışsam düzelt Keramettin.

Kollarını açaydın, gitme diyeydin Can. Adamla temas kuruldu mu ki?
Burak Elmas'a bağlıydı o köprüyü kurmak GS adına açıkçası. Bir çok konuda olduğu gibi Mart sonrası bunuda yapmayan kişi eski başkanımız.

iki taraf ile ilişikisi olan şahıs birlikteliği sağlar sonuçta. olsaydı yararlı olurdu ben zaten aksini söylemiyorum.

Hayır ama kal demediler, uzantısı Sensibleye de yol verdiler. Kimin için Cenk Ergün the gambler için.

Kırk yılın başı saplandığımız bataktan çıkmak için gerekli hamle yapılmıştı. Floryada sağlam bir jelibon rezervi bulmanın dışında keşfet-parlat-sat modelinden başka bir kurtuluş ümidimiz var mı? Yanlışsam düzelt Keramettin.
Ne alaka ya Dursun aday değilken Campos ben yokum demişti zaten.

Adam PSG danışmanı oldu.

Yukarda kovdular diyorsun direkt.

Valla şu Türkiye ortamında ne olmuş ne bitmiş umrumda değil ama yanlış beyanların da kimseye faydası yok.

Burak Elmas'a bağlıydı o köprüyü kurmak GS adına açıkçası. Bir çok konuda olduğu gibi Mart sonrası bunuda yapmayan kişi eski başkanımız.

iki taraf ile ilişikisi olan şahıs birlikteliği sağlar sonuçta. olsaydı yararlı olurdu ben zaten aksini söylemiyorum.
Bence orda Elmas'ın yapabileceği birşey yok ama neyse. Büyük bir şans teptik. Marcao'ya ölücüler talip, Kerem'i soran yok. Yine eski tas eski hamam. Campos nire Cenk nire. İstense, aransa niye kalmasın adam.

Ne alaka ya Dursun aday değilken Campos ben yokum demişti zaten.

Adam PSG danışmanı oldu.

Yukarda kovdular diyorsun direkt.

Valla şu Türkiye ortamında ne olmuş ne bitmiş umrumda değil ama yanlış beyanların da kimseye faydası yok.
Haklısın, teşbihte hata olmuş. Düzelteyim kovmadılar ama kalmasını da arzulamadılar diye düzelteyim.

Bence orda Elmas'ın yapabileceği birşey yok ama neyse. Büyük bir şans teptik. Marcao'ya ölücüler talip, Kerem'i soran yok. Yine eski tas eski hamam. Campos nire Cenk nire. İstense, aransa niye kalmasın adam.
şu şekilde var - sırf Belmas demek doğru olmadı hem iki aday başkan hem belmas beraber oturduğunda konu Galatasaray olsa idi - herkes neyin ucundan tutabilir, hep beraber ne yapılabilir konuşurdu.

yani adayken Burak Elmas'a "Satış yapmandan endişeliyiz" bilmemne demeci yerine "Campos'un bize katıkısı olabilir- kulüp adına hep beraber bir toplansak mı" teklifini yapmaları lazımdı .

Burak Elmas'ın da "bari şu adamdan yararlanın , az buz bağlantı dğeil" diye hizmet etmesini ben beklerdim. Ama zaten seçim süreci çoğu kişinin GS den çok kendi lobisini/çevresini düşündüğü oldu.

Yoksa dediğin gibi marcao satışında hiç sıkıntımız olmazdı hatta 2 3 takım daha masada olabilirdi - orda %100 katılırım.

Erden beye saygım sonsuz kendisinden beklentilerim çok yüksekti fakat Campos'u Cenk Ergün'e değişmekte neyin nesidir?

Erden Timur gibi kurumsal bir şirket kurmuş profesyonel bir işadamından futbol şubesini en iyi profesyonellere teslim etmesini beklerdim. Lakin yegane kurtuluşumuz olan oyuncu bul - parlat - sat modelinin ehlini kovup işi karadüzene döndürdünüz. Büyük hataydı, yakışmadı.
Campos'u kovmadılar, Campos kendisi böyle bir ortamda istenilenlerin olmayacağını söyleyip ayrıldı.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaşlı çöplerle uğraşma,
Cenk,dursun ve dursunun kardeşine sakın aman verme ve boş bırakma yoksa ilk tekmeyi sana basıp kulübü bir kez daha b.ka batırıp faiz isteyecekler

Eger transfer icin baski yapmiyorsa hayal kirikligi, eger baski yapiyorsa o vakit dursun tarafindan sutlanmaya az kalmistir.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İkiside değil. Reklamını yapıp kulübün tüm inşaat ve arsa ihalelerini bizzatihi alacak. Ayrıca sponsorluk işinden siyrilmasinida bilecek, sonra sen sağ ben selamet. Dursunla ne zaman o 'projeler' için güreş tutacak merak ediyorum.

Üst Alt