Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi

Cevap: Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi

58d42baros.jpg

Burda rakip oyuncunun topla hic bir alakasi yok. Ilk basta topa dokunmak istiyor ama top gidince Baros'a dokunuyor ve onu bozuyor. Bu disarda olunca fauldür ve haliyle icerde olunca da penaltidir. Ceza sahasi icinde kontrolsüz bir sekilde toplara böyle girmeyeceksin, girersen yanarsin.

Ben dün akşam maçtaydım ve bu pozisyon tam benim karşımda oldu,bu kameranın çektiği açıdan daha iyi yerden gördüm pozisyonu.Baros penaltı almak için kendini yere bıraktı ve daha düşmeden hakeme baktı penaltıyı verdi mi diye,pozisyon bence penaltı değil

Ben dün akşam maçtaydım ve bu pozisyon tam benim karşımda oldu,bu kameranın çektiği açıdan daha iyi yerden gördüm pozisyonu.Baros penaltı almak için kendini yere bıraktı ve daha düşmeden hakeme baktı penaltıyı verdi mi diye,pozisyon bence penaltı değil

bu pozisyon penaltı kardeş.

Hala kandırıyorsunuz kendinizi penaltı diye. Milyon tane penaltı çalınır her maçta böyle şeylere penaltı çalınsa.

Tartışılan bu pozisyonun PA olması/olmaması değil kanımca...

Tartışılan ( en azından benim açımdan) bu tür pozisyonlardaki çifte standarttır... Barosun pozisyonuna " PA değildi " şeklinde yorum yapan ve ( PA dır " diyenelre tepki gösterenler acaba bunu da hesaba katarakmı konuşuyor.

Ben burada pozisyondan ziyade acaba barosun forma rengi Örneğin; sarılaci olsaydı o pozisyonda neler !!! verilirdi onu sormak isterim...

Dikkat ettiyseniz " neler !! " dedim... Çünki eğer bahsettiğim gibi olsaydı sonuç PA ve Kırmızı kart olurmuydu olmazmıydı...

Ha bire " PA değildi " gibi mesaj yazanların bu konudaki fikirlerini de öğrenmek isterim doğrusu...

senin mantığınla Şike olayları bizim başımıza gelse yine yıkardık ortalığı diye " HAKLISIN FB YANINDAYIZ " mı diyorsun yani....

Ayrıca ben sadece Galatasaray avukatlığı ( tabiri caizse ) yaparım ... yani o haklı bu haksız dan ziyade ben hakkımı nasıl korurum ona bakarım...

senin PA değil dediğin pozisyonun aynısında ortasahada bugün TS aleyhine faul ve sarı kart verildi.. Hatta BJK PA bile azda olsa benziyor...

Benim karşımdaki benim hakkıma saygı duymuyorsa bende sadece kendi hakkımı korumaya çalışırım.

Hatta haksız bile olsa bi yerden sonra menfaatime olanı desteklerim bugünden sonra... Çünki bu düzen bunu gerektiriyor.

Yönetici Sedat bey özür diledi diye kimse benim klübümü kahraman falanda ilan etmedi.

hatta adını bile anmak istemediğim angut mensubu şahıs birde dalga geçer gibi teşekkür etti ona...

bu yüzden önemli olan Galatasaray'ın hakkı yenmesin. diğerlerinin hakkını düşünecek değilim... çünki kimse Galatasaray'ın hakkını düşünmüyor...

bize böyle bir penaltı düdüğü çalınsa yıkarız ortalığı böyle penaltı olurmu diye ama bize gelince penaltı istiyoruz

senin mantığınla Şike olayları bizim başımıza gelse yine yıkardık ortalığı diye " HAKLISIN FB YANINDAYIZ " mı diyorsun yani....

Ayrıca ben sadece Galatasaray avukatlığı ( tabiri caizse ) yaparım ... yani o haklı bu haksız dan ziyade ben hakkımı nasıl korurum ona bakarım...

senin PA değil dediğin pozisyonun aynısında ortasahada bugün TS aleyhine faul ve sarı kart verildi.. Hatta BJK PA bile azda olsa benziyor...

Benim karşımdaki benim hakkıma saygı duymuyorsa bende sadece kendi hakkımı korumaya çalışırım.

Hatta haksız bile olsa bi yerden sonra menfaatime olanı desteklerim bugünden sonra... Çünki bu düzen bunu gerektiriyor.

Yönetici Sedat bey özür diledi diye kimse benim klübümü kahraman falanda ilan etmedi.

hatta adını bile anmak istemediğim angut mensubu şahıs birde dalga geçer gibi teşekkür etti ona...

bu yüzden önemli olan Galatasaray'ın hakkı yenmesin. diğerlerinin hakkını düşünecek değilim... çünki kimse Galatasaray'ın hakkını düşünmüyor...
Ya bu konunun şike olayıyla ne alakası var,ben pozisyonu canlı izledim renkdaş ve tam önümde oldu,Baros penaltıya gitti hakem vermedi,özür muhabbetine zaten girme saçma sapan bi olay

valla böyle bir pozisyon olursa ben yakmam ortalıgı. top gecmiş adamın ayagı barosun önünü kesmeye gidiyor.
Biz sabaha kadar tartışsak bile düşüncelerimiz değişmiycek :D ama baros ceza alanında bence penaltı almak için kendini yere bıraktı,çok az bir darbe var ama o darbede barosu düşürmeye yetecek bir darbe değil

Biz bide bu penaltı pozisyonunu tartışacağımıza pedriel'in Hakan Balta'ya dirsek attığı pozisyon var.Kabak gibi ortada pozisyon ama hakem görmezden geldi

Ama sen hep aynı şeyi söylüyorsun, iyide ben pozisyonun PA veya değildisinde değilim ki...

Ben her futbol sever gibi dürüst bir oyun, ve Galatasaray'ın hakkının yenmediği , tutarsız kararların çıkmadığı bir lig istiyorum, bu kadar...

Yoksa pozisyonları zaten TV lerde saatlerce sabaha kadar tartışıyorlar, biz burda tartışsak kime ne ... haksızmıyım :D :D :D :D :D

Biz sabaha kadar tartışsak bile düşüncelerimiz değişmiycek :D ama baros ceza alanında bence penaltı almak için kendini yere bıraktı,çok az bir darbe var ama o darbede barosu düşürmeye yetecek bir darbe değil

Ama sen hep aynı şeyi söylüyorsun, iyide ben pozisyonun PA veya değildisinde değilim ki...

Ben her futbol sever gibi dürüst bir oyun, ve Galatasaray'ın hakkının yenmediği , tutarsız kararların çıkmadığı bir lig istiyorum, bu kadar...

Yoksa pozisyonları zaten TV lerde saatlerce sabaha kadar tartışıyorlar, biz burda tartışsak kime ne ... haksızmıyım :D :D :D :D :D
Ben haksızsın demiyorum ki :D bende senın istediğinin aynısını istiyorum ama burda konu sadece basit bir penaltı pozisyonuydu,sen biraz dolmuşsun galiba bu haksızlıklar karşısında bana denk geldi serzenişlerin :D :D

Yok be renktaş , üzdüysem kırdıysam kusura bakma... aslında haksızda değilsin :D :D :D

son günlerde işleri iyice çığrından çıkardılar dolmamak eldemiki :D :D :D

Ben haksızsın demiyorum ki :D bende senın istediğinin aynısını istiyorum ama burda konu sadece basit bir penaltı pozisyonuydu,sen biraz dolmuşsun galiba bu haksızlıklar karşısında bana denk geldi serzenişlerin :D :D

Hakem konuşmadığımız bir hafta geçirmeyeli ne kadar zaman oldu ben unuttumda.

[video=youtube;Dk3TnhZ-t4g]https://www.youtube.com/watch?v=Dk3TnhZ-t4g&feature=youtu.be[/video]

hakem iyiydi diyen arkadaşlar heralde f5li medyayı izlemekten bu hale geldi.

şansal bile hala penaltı ve kırmızı kart diyelim mi? diyor

demeyin onun bunun evlatları demeyin gözlerinizi kapatın!

Üst Alt