Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak"

Cevap: Erdoğan: "İki Takım da Arena'da Oynayacak"

Neyse ben inanmıyorum haberin böyle olduğuna tamamen yalan olduğu alenen belli olan bir haber...

zamanla ortaya çıkar zaten...

Yalan olduğu belli, hele ki şu kritik dönemde RTE'nin futbolla ilgileneceğini sanmıyorum. Uçak düşmüş, PKK saldırı yapmış, Polis şiddeti önce bunları halletmek lazım, Türkiye açık şekilde savaş arifesinde. "Umarım savaş çıkmaz Suriye özür diler ve Pilotlar sağ sağlim ortaya çıkar" Yani bu sorunlar arasında Futbola el atarsa büyük tepki çeker, önce işimizi yapmak lazım.

1. si yalan haber

2. si eğer doğruysa padişahımız (!) emri vermiş yapacak bir şey yok

Yalan olduğu belli, hele ki şu kritik dönemde RTE'nin futbolla ilgileneceğini sanmıyorum. Uçak düşmüş, PKK saldırı yapmış, Polis şiddeti önce bunları halletmek lazım, Türkiye açık şekilde savaş arifesinde. "Umarım savaş çıkmaz Suriye özür diler ve Pilotlar sağ sağlim ortaya çıkar" Yani bu sorunlar arasında Futbola el atarsa büyük tepki çeker, önce işimizi yapmak lazım.

Besiktas'in bizim stadda oynayip oynamamasi ucak dustukten sonra ortaya cikan bir konu mu ki adamin zihninde yer kaplasin ya da mesgul etsin.

Gazeteci ogrendiyse zaten basbakanin cevresinden duymustur stad konusundaki fikrini. Dun kalkip stad konusunda roportaj vermez adam herhalde. Zaten haberde Suat Kilic dedi falan deniyor. Basbakan ona ucak dusmeden once soylemistir fikrini.

Besiktas'in bizim stadda oynayip oynamamasi ucak dustukten sonra ortaya cikan bir konu mu ki adamin zihninde yer kaplasin ya da mesgul etsin.

Gazeteci ogrendiyse zaten basbakanin cevresinden duymustur stad konusundaki fikrini. Dun kalkip stad konusunda roportaj vermez adam herhalde. Zaten haberde Suat Kilic dedi falan deniyor. Basbakan ona ucak dusmeden once soylemistir fikrini.

Sen kaptığın bir haberi , 10 gün sonra mı yaparsın yoksa duyar duymaz mı ? Şimdi sana haber nasıl yapılır onu da mı anlatayım üstat? ha yok harbiden dediyse yapacak bir şey yok, bu da taraftarın suçudur. Başladığın protestoyu yarım bırakırsan böyle olur.

karıköyde oynasınlar kardeş kardeşe başbakan akıllı ol alemdar reisi zor durumda bırakma :asd:

Sen kaptığın bir haberi , 10 gün sonra mı yaparsın yoksa duyar duymaz mı ? Şimdi sana haber nasıl yapılır onu da mı anlatayım üstat?

Basbakanin agzindan degil, basbakanin cevresinden ogrenmistir gazeteci diyorum. On gun once basbakanla konusurlarken ogrense o zaman yazardi tabi gazeteci. Simdi ogrenmis demek ki. Suat Kilic ya da basbakanin cevresindeki herkes de Suriye ile ugrasmiyor herhalde.

Toki ev yapacak ve ben evlerden birini kiraliycam.sonrda devlet adamlari gelib bana:" evini baskalariyla paylasacaksin diyecek ,öylemi?

sormak isterim bilgisi olanlar vardir belkide.Arenada bir sürü koncerler yarismalar parti yigincaklari kecirildi.sahanin cimi elkide darmadigin olmusdur.o cimin parasini kim ödeyecek? ve ya bir sürü temizlikleri kimin hesabina yazmislar? devletmi ödemis yoksa Gs kulübü?

zamanında çıkmayacaktık alisamiyenden belki ozaman olmasada bu zamanlarda sponsorlarla belkide riva gibi bir araziyi satıp kendi stadımızı yapmaya çalışsaydık şimdi kimsenin ağız kokusunu çekmezdik. işin en acı tarafıda devletin alisamiyeni alıp stad yapma mevzusunda 600 küsür milyon tl kar elde ettiği halde kuş beyinliler tarafından hala devletin stadı peşkeş çekildi gibi bok beyinlilerin lafları insanın canını sıkıyor sanki kendi stadlarının tapusu var işin sonunda tüm stadlar devlete ait. ulan varya ne kadar iğrenç bir ülkede iğrenç bir toplumda yaşıyoruz.

Bjk Arena'da ancak Play Station'da oynar.

Önümüzdeki yıl PES 13'de TTArena 'nın bire bir aynısının tıpkısının benzerini yapmışlar diye bir duyum aldim.

Böylece biz de duyumcular dünyasına adım atmış olduk.

Bazı önemli ve gereksiz insanlar, oksijen soludukları için oksijen kaybıma neden oluyor.

Her neyse ceza almaya değmeyecek kalitesizlikte insanlar bunlar.. :coffee:

zamanında çıkmayacaktık alisamiyenden belki ozaman olmasada bu zamanlarda sponsorlarla belkide riva gibi bir araziyi satıp kendi stadımızı yapmaya çalışsaydık şimdi kimsenin ağız kokusunu çekmezdik. işin en acı tarafıda devletin alisamiyeni alıp stad yapma mevzusunda 600 küsür milyon tl kar elde ettiği halde kuş beyinliler tarafından hala devletin stadı peşkeş çekildi gibi bok beyinlilerin lafları insanın canını sıkıyor sanki kendi stadlarının tapusu var işin sonunda tüm stadlar devlete ait. ulan varya ne kadar iğrenç bir ülkede iğrenç bir toplumda yaşıyoruz.

Kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda değiliz. Arena Galatasarayındır...Biz istersek ve belirleyeceğimiz kirayı öderse BJK sahamızda oynayabilir. İstemezsek oynayamaz. İşin doğrusu bu...

Ancak, burası Türkiye, padişahlıkla yönetildiği için yasaların fazla önemi yok. Yönetim kurulu iş adamlarından oluştuğu için ( gerçi iş adamı olmaları da gerekmez ) padişah ne derse o olur. Yoksa hayatları kayar.

padişah inşallah böyle birşey dememiştir dediyse bittik sözleşme felan dinlemezler oynarlar :42:

Sayginligini kaybediyorsun Basbakan...

Hadlerine olmayan islere karisma merak'i var bizim insanlarda..

Alsinlar Arena'yi uzerine otursunlar..

Tinercilerin arenada oynamaya yetecek maddi imkanları varmı?Lavukları uefa avrupaya sokmuyor,bizmi bunlara arenada sokalım!.

Vay be...Kimse de sesini cikartmiyor.. Bir yonetici de cikip bizi zorluyorlar demiyor.

Neyden korkuluyor anlamiyorum.. Sikeciler kadar olamadik.

Sikecilere helal olsun isin uzerine ne guzel de orttuler

Üst Alt