# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık

Bu çocuk bu sezon için alternatif olarak düşünülmeyecekse eğer mutlaka yurtdışına kiraya gitmeli.
Burada kiraya verirsek yazık olur.

zamanında özgürcan özcan'da alt yaşlarda kasıp kavuruyordu. Önemli olan bu çocuğa doğru plan çizmek. Özgürcan'a zamanında o plan çizilmedi, oradan oraya kiralandı. Ben çok şey bekliyordum ondan

eren'e de fatih terim tecrübesinin bir şey katması gerekiyor. Öyle alt ligde bir takıma gönderip takip etmemekle olmaz

zamanında özgürcan özcan'da alt yaşlarda kasıp kavuruyordu. Önemli olan bu çocuğa doğru plan çizmek. Özgürcan'a zamanında o plan çizilmedi, oradan oraya kiralandı. Ben çok şey bekliyordum ondan

eren'e de fatih terim tecrübesinin bir şey katması gerekiyor. Öyle alt ligde bir takıma gönderip takip etmemekle olmaz

Misal Bursaspora gönderilse?

kesinlike fortuna sittarda kiralanmali.

baba alın bu çocuğu, 19 yaşına gelmiş neyi bekliyorsunuz?

onyekuru felan gerek yok. açık alanda kontra yapıyorsak, koşacak oyuncu lazım sok oyuna gitsin.

vallahi topçu bu çocuk.

mahmut'la birlikte direkt a kadroda olabilecek 2 oyuncudan birisi. şimdiden diagne'den, babel'den filan iyi 9 numara. mostafa'dan bile daha becerikli santrafor işin doğrusu. seneye diagne'yi postalarsak mutlaka a takımda olmalı, gereksiz bi maliyetli transfere lüzum yok.

Üst Alt