# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık

Eren aydını yetiştiren hoca şuan Altay altyapı okulunda benim çocuğun hocası. Geçen hafta ziyarete gelmişti futbol okuluna. Bu çocuktan çok umutluydu hocada fanatik Galatasaray taraftarı olmasına rağmen hiç istememiş Galatasaray alt yapısına gitmesini. Şuan dediğini çok iyi anlıyorum ve kesinlikle benim çocuğumun Galatasaray vb 3 büyük kulübün altyapısına gitmesini istemiyor. Bakalım çocuğumu Altay lisans çıkarıp İzmir’e götürmek istiyor temelli olarak.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

diagne-falcao'dan birinden kurtulsak 3. santrafor olarak kadroya yazılmasına içerlemem. bayağı yetenekli bebe, çok takımda direkt oynardı heralde. a takımda tutmayacaksak da en kötü bank asya'ya oynama garantisiyle kiralayalım.

Bu cocugun artik altyapida oynamamasi gerekir. Ya kupa maclarinda, ligde rotasyonda kullanalim ya da 11'de oynayabilecegi bir kulube kiralayalim.

22 maç
23 gol
6 asist

yapan bireye hani göstermelik de olsun 18'e alırsın ya onere etmek için

sanırım victor pererira istiyorum artık ben de

bu çocukla ilgili planımız nedir? bu sene yine u19'da mı oynayacak? A takımda olmayacak gibi duruyor, avrupa'da transfer dönemi 2 gün sonra kapanıyor

Fatih,yedlin,ömer,arda,akbaba,falcao,babel hatta cgne ve feg bunlara verilen her dakika kayıp

Bazılarını beğenmesemde Işık,mahmut,atalay,erkan,bartuğ,eren,sarper bunları at 80 85de maça piyasa yapsınlar görelim bizde ne durumdalar

Ozornu hazırlık maçında görmesek potansiyel zannediyoduk

Kimi kimden saklıyoruz

Üst Alt