Eren Derdiyok ve 14 Yerli Kuralı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok ve 14 Yerli Kuralı

Öyle ya da böyle 14 yerli oyuncu kadronda olmak zorundaysa ve santrafor eksiğin varsa 27 yaşındaki bu adam kaçmaz. Bugün haberlerde gördüm Fenerbahçe istiyormuş. Aklımızı başımıza alalım ve bu adam transfer edelim.

Son derece kaliteli bir santrafor olan Eren bizde en az 10-15 gol atar kenardan gelerek bile olsa.
Turkiyede gider genc alirim daha iyi su Eren Derdiyok 5 milyon gibi komik rakamin altinda vereceklerini sanmiyorsun herhalde.Çöp doldurmaya ne kadar meraklisiniz arkadas.Yabanci sinirlamasi kalkti kardesim uyan,

Bize Sırtı dönük , oyun kurabılecek , top dağıtacak pivot santrafor lazım renktaş... Juventus'taki Sımone Zaza olabılır..

Alma imkanimiz yok onu.

Ayrica ben Sinan'i alternatif olarak yazdim, yani illaki forvet icin alternatiflerinin hepsi ayni özellikte olmamali. Zaten 2 tane yeni forvet lazim, birisi senin tanimladigin tipde olmali zaten, diger ikisi daha degisik özelliklerde adamlar olabilir tabi ki.

İtalyanlardan oyucu almak zordur. Juventus naz yapar ama zorlarsak satın alma opsiyonuyla kiralarız belki. Dybala, Morata ve ne kadar bekleneni veremese bile Mandzukic uzun süreli kontratlara sahipve bu arkadaşın önünde hepsi.

Aklın yolu 1
İtalyan demişken bugün balotelli haberi gördüm aman evlerden ırak

Üst Alt