Eren Derdiyok ve 14 Yerli Kuralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok ve 14 Yerli Kuralı

Balta
Eren Albayrak
Sinan Gümüş
Birlo
Emrecan Coşkun
Yasin Öztekin
Eren Derdiyok
A2 oyuncu
A2 oyuncu
A2 oyuncu
A2 oyuncu
Musa Çagiran
Sabri (maaş indirim)
Cenk (maaş indirim)

Topali da gelecek sezon takimda görmek isterdim ama çok para ister.

Topal'a imza parası verilip transfer edilebilir Selçuk'ta olduğu gibi. FB muhtemelen sözleşme yenilerken o parayı vermek istemeyecektir, maaşını yüksek tutsa bile.

Adam Valencia'ya giderken zaten alacağını bırak falan filan diye ayıp edildi, baya da az kazanıyordu diye hatırlıyorum o dönem diğerlerine göre.

Zaten o kalitede bir ön liberoyu getirmek için ciddi bir bonservis vermek lazım, onun yerine daha az bir miktar imza parası+hak ettiği kadar maaş gayet güzel olur.

Hem rakibi zayıflatmış oluruz, hem bizim kulübümüzden Avrupa'ya gitmiş bir adam geri dönmüş olur, hem de nispeten daha az bir maliyetle ön libero eksiğimizi kapatmış oluruz.

Topal'a imza parası verilip transfer edilebilir Selçuk'ta olduğu gibi. FB muhtemelen sözleşme yenilerken o parayı vermek istemeyecektir, maaşını yüksek tutsa bile.

Adam Valencia'ya giderken zaten alacağını bırak falan filan diye ayıp edildi, baya da az kazanıyordu diye hatırlıyorum o dönem diğerlerine göre.

Zaten o kalitede bir ön liberoyu getirmek için ciddi bir bonservis vermek lazım, onun yerine daha az bir miktar imza parası+hak ettiği kadar maaş gayet güzel olur.

Hem rakibi zayıflatmış oluruz, hem bizim kulübümüzden Avrupa'ya gitmiş bir adam geri dönmüş olur, hem de nispeten daha az bir maliyetle ön libero eksiğimizi kapatmış oluruz.
Katılıyorum melo tipi adam bulamayız kolay kolay artık.. topal işimizi görür ama yanına atik koşan zencimsi biri konmalı

İkiside nokta transfer olur ama Ne topalı alabilirz nede eren derdiyoku. İkisinide aziz bize bırakmaz. Daha doğrusu dursun da onları alabilecek beceri yok. Onun alabileceği futbolcular belli. Ya ucuz ve yeteneksz ya da yetenekli ama talipsiz olmalı.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leverkusen'de oynarken önermiştim sanırım, kimse istememişti.Kasımpaşa'ya gelince millet beğenmeye başlamış.Futbolcular Türkiye liginde kendini göstermedikçe yöneticilerin ve taraftarın radarına giremiyor.

Alamayız artık.Kasımpaşa yüksek bonservis ister.

Hala köy liginden oyuncu isteyenler var.
Hayret ediyorum size insanın ağzı hiç mi yanmaz.

27 yaşında en büyük başarısı kasımpaşa da 10 gol atmış Bu kazmayi alana kadar fransa dan 2 tane 20 lik genç al en azından geleceğe daha umutlu bakar ve sikeci anadolu kuluplerini zengin etmeyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt