# Eren Derdiyok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Derdiyok

Cevap: # Eren Derdiyok

Aynı saniye içerisinde Pique ve Puyol'u çalımlayabilen tek futbolcudur herhalde.

[video=youtube;W9bRKGcnWfo]https://www.youtube.com/watch?v=W9bRKGcnWfo[/video]

bak sen önünü almak için hemen ilk yorumu yazmış sanane kardeşim ister eleştiririz ister eleştirmeyiz sen mi karar vereceksin buna ?

Eren'de mağlum durum olduğu ciddi şekilde var eğer öyle bir durum varsa gitsin gelmesin yönetim zaten araştıracaktır

Madem araştıracaktır yönetim diyorsun daha neyin giderini yapıyorsun ki?

Anıl'dan cidden umutlu musun? Benim açıkçası çok bir umudum yok. Gerek 21-22 yaşında olması, gerekse kamp dönemindeki performansı beni umutsuzluğa sevkediyor.

Oynatılmayan bir adamdan neden umutsuz olayım ki? Anıl harika bir yetenek. Yeterli şansı bulsa oldukça iyi olduğunu gösterecek herkese. Ama klasik alt yapı oyuncu katilliğine devam edersek, zaten ne Anıl kalır ne Berkin kalır.

Bu arada Eren'in Annesi Türkiye Milli Takimi icin oynarsan hakkimi helal etmem demisti.

siyasi durumu abartılıyor bana göre. adama Galatasaray a gelecekmisin diyorlar oda inşallah diyordu yanlış bilmiyorsam böyle bir video var . bana göre daha yeni verdiğim mahalle dedikodusu gibi geliyor. tabiki böyle şeyler varsa istemeyiz takımımızda.

Ne özentisi dedikodular var öyleyse gelmesini istermisin sen dedikodular dedikodudan ıbaretse buyursun gelsın itirazımız yok iyi eren bızde oynıyacak dıye herşeye kabul mu etcez..

anştayn demiş yaa onun için dedim yoksa cevap vermeye değmez o yazısı. terör örgütü ile alakası varsa bende istemem ama abartılıyor durumu ben böyle düşünüyorum.

Üst Alt