Ergin Ataman Galatasaray’da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray’da

Cevap: Ergin Ataman Galatasaray’da!

Simdilik Bonsu ve Erceg'i alsak yeter. 4 ve 5 numarayi saglama almis oluruz. Öbür mevkilere de baska adamlar aliriz.

Bizim bu başkan çok hırslı.Hırsı uğruna eksik olanı direk harcıyor cidden.Profesyonel bakılınca doğru ama bana göre Oktay Mahmudi > Ergin Ataman'dır her zaman.Sebebi Oktay Hoca'nın bizde kazandığı veya kazanamadığı başarılar değil, geleneği, sistemi, bizle iletişimi, bize basketbolu sevdirmesi, ilkleri yaşatması, adamlığıdır. Umarım bir gün tekrar yolumuz kesişir koç, zor artık belki bu yöntemde ama gelecekten bir gün olsun şu kısa geçmişte yaşadıklarımız.

Bütün bunlar sebebiyle ilkleri bize yaşatan Oktay Hoca'mıza bir kez daha şükranlarımı iletmek istiyorum, ve ayrıca onun Galatasaray Basketbol takımına kattığı karakter ve takımı sahiplenmesini hiç bir zaman unutamayacak biri olarak belki bundan sonra daha da büyüyeceğiz ama O İPEKÇİ HİÇ BİR ZAMAN O KADAR GÖNÜLDEN OLMAYACAK HAYKIRIŞLARINDA. Ah be hocam keşke böyle olmasaydı, Ergin Ataman'a da başarılar tabi yine destekleyeceği ama sadece KOÇ olacak benim için en azından.

Ah be Hocam bide seninle Euro Leaguede olabilseydik. Ama hayırlısı böyleymiş. Bende kredin sonsuz...

Üst Alt