Ergin Ataman Galatasaray’da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray’da

Cevap: Ergin Ataman Galatasaray’da!

basketbol şubemiz futbol şubemizden daha heyecanlı ve merak uyandırıcı bir halde şu an:D

jamon gordon twit attı gideceğinden kendi bile haberi yok bence ergin ataman bjk deki oyuncularını getirecek gordon u istememiş olabilir

söyle bir kadro hayal ediyorum cok mu renkdaslar ; gordon-hawkins-shipp-kerem gönlüm-ersin dağlı ikinci 5 ise tutku-göksenin-serhat çetin-cevher-ilkan karaman 11,12 ve 13. oyuncu olarak ise sertaç,ender ve lakovic. tabi gönül ister ki bütce daha yüksek olsa ender gönderilip yerine kenan sipahi,sertac-cevher gönerilip dorsey gibi kalın bir uzun alınsa. ama hele gordon-hawkins-shipp dış üclüsünün yapacagı savunmayı hayal etsenize rakip dış oyuncular nefes alamaz.adam gecer top gecmez top gecer adam gecmez :asd:

Mahmuti reisten sonra biraz burun kıvırıyoruz ama , umarım herşey çok güzl olur, hayırlı olsun.

Sevindim bu habere. Her ne kadar geçtiğimiz seride rakip olsak da Ergin hoca iyi bir galatasaraylıdır ve Türkiye'nin en iyi koçlarındandır.

Mahmuti bizim için çok farklı bir yerde olduğundan ötürü kim gelse burun kıvıracaktık, hayırlısı olsun umarım Avrupa ve ligde şampiyonluklar kazanırız.

hic bir resmi acıklama yok ortada ergin ataman geldi deniliyor gordon gitti deniliyor kim nasıl cözüyor bu işleri

Nefret ediyom bu adamdan... Mahmuti'nin eline su dökemez...

Ergin Ataman neden sevilmiyor? Uzun süredir araliksiz basketbolu takip eden biri degilim cünkü. 2 senedir takip ediyorum acikcasi. Neden sevmiyorsunuz Ataman´i? Cirkin oldugu icin mi? Karizmasi yok diye mi? Nedir?

Benim arastirdigima göre kagit üstünde en basarili, en kariyerli Türk coach Ataman. Bi karaktersizligini de görmedim acikcasi. Mola almak gibi seyler duyuyorum. Herkesin bir tarzi var. Diger maclar icin hazirlik, antrenman gibi düsünülemez mi kazandigi halde son topu cizmesi?

cnnturk spor toplantısında David Hawkins galatasarayla imzalicakmış sözleşmesi bitmiş birde aroujo yu alsak süper olur :D

Üst Alt