Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı

Bjk Türkiye şampiyonu olduğu için alındı diye biliyorum..Biz şampiyon olsak EL'ye biz katılacaktık,finalde kaybetsek ön eleme oynayacaktık,Bjk de Eurocup şampiyonu olduğu halde katılamayacaktı..

edit:zaten Eurocup değil euro cehallenge şampiyonu oldu o kupayı sallayan da yok

biz şampiyon olsak biz kesin katılacaktık ama BJKye de wild card verilecekti EUROCHALLENGE şampiyonu olduğu için.bjk şampiyon olunca wild card boşaldı.bjk gitmese de bizim alınma şansımız hiçbir türlü yok çünkü ne ligde finalistiz ne de EUROCHALLENGE'da

biz şampiyon olsak biz kesin katılacaktık ama BJKye de wild card verilecekti EUROCHALLENGE şampiyonu olduğu için.bjk şampiyon olunca wild card boşaldı.bjk gitmese de bizim alınma şansımız hiçbir türlü yok çünkü ne ligde finalistiz ne de EUROCHALLENGE'da

O uygulama Kupa 2 için geçerli Murat. Kupa 3'ü sallayan yok. Beşiktaş'tan önce Krka almış Slovenya takımı. Bu sene Kupa 2'deydiler.

yönetim voleyboldan sonra baskette kötü gidişini sürdürüyor fatih terim olmasa futbolun halini düşünemiyorum yazık yazık

Beşiktaş şampiyon olduğu için EL'de(Finalde kaybetseler de gidiyorkardı o ayrı konu), Avrupa kupasıyla alakası yok.

O uygulama Kupa 2 için geçerli Murat. Kupa 3'ü sallayan yok. Beşiktaş'tan önce Krka almış Slovenya takımı. Bu sene Kupa 2'deydiler.

parçalar oturdu şimdi tamam.ama sıkıntı bende değil esasen bizim medyanın bişeyden haberi yok.ben bu yazdığım yazıyı aynen NTVspordan dinlemiştim.kafa karıştırdım kusura bakmayın.

yönetim voleyboldan sonra baskette kötü gidişini sürdürüyor fatih terim olmasa futbolun halini düşünemiyorum yazık yazık

ergin atamanı begenmedinmi. bu arada veleybolu takip ediyormusun gercekten. nasıl kötüye gitmiş hic anlamadım. şampiyonlar ligine gidiyoruz veleybolde. iyi oyuncular aldık daha ne olsun.

günün en güzel haberi,galatasaray türkiyenin açık ara en iyi koçunu aldı,ergin atamana burun kıvıranlar bir zahmet istatistiklerine bir baksınlar,adam bu sene nerdeyse sıfırdan bir takımla üç kupa aldı,hemde beş oyuncuyla,bu mucizeyi gerçekleştiren biri gs taraftarı ve iyi bir bütçeyle avrupanın ve türkiyenin tozunu attırır...

Kötü koç demiyorum ama abartmayın o kadar da. Geçen sene Beşiktaş'ı 3-0 elediğimizde de Beşiktaş'ın başında Ergin Ataman vardı. Şimdi süper diyorsunuz, iki mağlubiyetten sonra Oktay hoca niye gönderildi diyeceksiniz.

Kötü giden ne? :eek:

Lütfü Arıboğan, Murat Özyer ve Ergin Ataman'la güzel bir yapı kuruldu. Ayrıca 10-15 m euroluk bütçelerden bahsediliyor. Bu kötü gidişse en kötü günümüz böyle olsun.

Kötü koç demiyorum ama abartmayın o kadar da. Geçen sene Beşiktaş'ı 3-0 elediğimizde de Beşiktaş'ın başında Ergin Ataman vardı. Şimdi süper diyorsunuz, iki mağlubiyetten sonra Oktay hoca niye gönderildi diyeceksiniz.

O takımı Ergin Ataman kurmamıştı. Oyuncular açtı geldiğinde.

Artık döşesinler anasayfaya reisi. Hoşgeldi, sefa getirdi..

o oyuncular ergin atamanın oyuncuları degildiki. adam virane takımın başına geldi. oktay hocayı severim ama ergin ataman daha iyi hoca bana göre daha potansiyelli.

o oyuncular ergin atamanın oyuncuları degildiki. adam virane takımın başına geldi. oktay hocayı severim ama ergin ataman daha iyi hoca bana göre daha potansiyelli.

Efes'te kendi kurduğu takımı da gördük. 20 milyon euro harcadı ve hiçbir şey yapamadı.

Ayrıca, Barış değiştir şu avatarını :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt