Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ergin Ataman, Galatasaray’la Anlaştı

Ergin Ataman'ın ayağında platin varmıs vazgecilmis diye haber çıkarsa şaşırmayın :asd:

Malum basında adımız kimle gecse onda platin oluyor :D

Resmi olarak açıklanmadan inanmam. Gerçi basketbolda öyle bir durumdayız ki resmi olarak açıklansa da inanmak güç. (Bkz. Mahmuti'nin sözleşmesinin yenilenmesi)

Bu kulüpte bir tane imparator var. Onun da kim olduğu belli. Mahmuti'ye tapmaktan herkes vazgeçmeli. Tapılacak bir isim var sadece, dediğim gibi belli onun da kim olduğu.

Bonsu'yu getirsin buraya sadece yeter zaten.Gerçi Arroya'dan daha iyisini bulabilirmiyiz şüpheli ama Bonsu gelsin.4 numarada adam eziyor herkesi.

ergin ataman iyi bir hoca olabilir mahmutide iyi bir hocaydı zaten? cıkıp kendisi oynamadı aldıgı oyuncular oynadı onlar başarıyı getirdi ergin hoca milangazsız gazlayamaz bütcesiz biz bütce ayıracaksak ozaman mahmutiyi niye harcadılar? ne verdilerde mahmutiye ne istiyorlar sacma sapan anlayış en önemli başarı oyuncunun nakitini her zaman zamanında ödemek ve kaliteli adam almak..

Saçma sapan konuşuyorsunuz yok hayırlı olsun fln...Bizim yöntimdeki adi insanlar yüzünden basketbolda ki imparotorumuzu kaybettik.Bu yönetimde çok gereksiz insanlar var.Bu olayı ben hala sindiremiyorum.Millet nasıl bu kadar kolay Oktay Mahmudi'yi unuttu, anlayamıyorum.

napalım kardeş inşallah başarısız olur basketbol şubesi çöker falanmı dememizi bekliyorsun mahmuti iyi hocaydı bende severdim ama hiç kimse armadan üstün değildir

BJK sponsorsuz kalınca el den diskalifiye edilebilrimiş.Daha önce de bir takıma olmuş.İnşallah bizi alırlar.

Saha kenarinda karizma cok önemli. Oktay Mahmuti'deki karizma Ergin Ataman da yok.

Teknik konuda yorum yapamam. Basketbolu yeterince takip etmiyorum :)

Galatasaray'da resim belirginleşti: Büyük bir değişiklik olmazsa Murat Özyer basketbol şube genel koordinatörü, Ergin Ataman antrenör.

İsmail Şenol / Twitter

Açıkçası benimde antipati beslediğim birisi, ama inşallah seneye bu öngörüyü yıkar. Adam gibi adam murat hoca da görev alacaksa çok iyi olur. hayırlı olsun ne diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt