Ergin Ataman: "Gerçekleri tarih yazar! Biz şampiyon olacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçmişte yaşananlar “AİLE” arasında kalmıştır ve kapanmıştır. Bizim bizden başka dostumuz yok kendi içimizde de bölünmememiz lazım. Yalı çocuğuna karşı Galatasaray'ın evladını korumak boynumuzun borcudur.

Bu maçın önemi sadece Efes'in şampiyonluğunu değil Yalı çocuğunun sığındığı son kaleninde elinden kayıp gitmesi demek.

sayin admin uzun süredir tartisma platformunda cezaliyim, özel mesajlardan baktim hic bir uyari falan yok, sanirim yanlis verilmistir, bir göz atarsaniz sevinirim.
Yanlışın var renktaş.Tartışma platformuna tek bir mesajın bile yok.Oraya yazmak için pm ile Adminlerden izin alıyorsun onlar sana yetki veriyor.Sen hiç bana yazmamışsın bile.

Yanlışın var renktaş.Tartışma platformuna tek bir mesajın bile yok.Oraya yazmak için pm ile Adminlerden izin alıyorsun onlar sana yetki veriyor.Sen hiç bana yazmamışsın bile.
bende diyorum ben nasil birsey yazdimda hic bisey yazamiyorum :D, bide bi konu daha var smile falan yollayamiyorum artik farkli yazis tarzi falan, uzun süredir böle daha önce oluyordu, elimle smile kodunu yazinca oluyor ama normal sectirmiyo, sebebi ne olabilir?

bende diyorum ben nasil birsey yazdimda hic bisey yazamiyorum :D, bide bi konu daha var smile falan yollayamiyorum artik farkli yazis tarzi falan, uzun süredir böle daha önce oluyordu, elimle smile kodunu yazinca oluyor ama normal sectirmiyo, sebebi ne olabilir?
Bilgisayardan mı yazıyorsun? İfadelerdeki ilk grup smileyler sorunsuzda son gruplarda sıkıntı var ondan olabilir. Yine de ön belleğini temizle sen.

Trafik de acemi olduğum zaman da yol hakkı kendinde olduğu halde durup yol vermiş hocam.

Seni çok seviyorum nerede olursan ol desteğim sonuna kadar olur ve hiç bir zaman değişmez.

Üst Alt