Ergin Ataman - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ergin Hocanın Galatasarayımızdan ayrılış sürecinde en ufak bir kusuru yoktur. Oyuncuların paraları ödenmediği için takım dağılma noktasına gelmişken dahi yapıcı davranmaya çalışmaktaydı; daha ne yapsaydı?..O gün kendisini kulübümüzden koparan -sözümona- yöneticiyi bugün hatırlayan bile yoktur. Ergin Hocam bugün onca zorluğa rağmen zirvede ise af dilemesi lazım o yönetici bozuntusunun (Can Topsakal idi galiba)...

CS0_dvZUsAA9X-M.jpg

Biraz kokutalim mekani...

Beyler kaçın Adem bey niyeti bozdu.

Örümcek dedigin ag örer. Düsünsene, yapismissin, ne ayagin, ne kolun kimildiyor, anca bedenini kisa bir süreligine calkalabiliyorsun (ve o cezbedici geliyor), sonra yorulma basliyor ve kendini o yumusacik aginin ortasinda serbest birakiyorsun. Bir bakmisin sana aheste aheste yaklasan, 8 bacakli, siyahi bir cisimin merhametine teslim etmissin kendini.

sen sen ol, asla örümcegin agina yakalanma sevgili ünal...

Kendisinin bir beyefendi oldugu konusunda eminmisin Levent Akgün kardesim, senin dedigine itibar ederim.
Kendisi ile görüştüm. Yahu tamam ettiği söz belki de insanları rencide etmiş olabilir ve bende epey ağır kaçtığı kanaatindeyim. Ama insanın haysiyetine veyahut cinsiyetine laf etmeyi bıraksak. Olan olmuş. Bundan sonra olmaması için herkesin bulunduğu yerden bir adım gitmesini öneriyorum. Sonuçta her birey ve üye bu forumun bir değeridir.

Kendisi ile görüştüm. Yahu tamam ettiği söz belki de insanları rencide etmiş olabilir ve bende epey ağır kaçtığı kanaatindeyim. Ama insanın haysiyetine veyahut cinsiyetine laf etmeyi bıraksak. Olan olmuş. Bundan sonra olmaması için herkesin bulunduğu yerden bir adım gitmesini öneriyorum. Sonuçta her birey ve üye bu forumun bir değeridir.

Benim herhangi bir cinsiyete laf ettigimi nereden cikardiniz peki ? Bizim Öküzler statta ana avrat küfür ediyor diyerek, hatta erkekleri rencide edebilecek birsey yazdigim vardi. Burada hic bir bayana en ufacik bir saygisizlik ettigimi düsünmüyorum. Burada Adem Cakar´i kadin düsmani olarak lanse etmek gibi bir caba icinde olmamak gerekir.

Hee, eger diyorsun ki Ayten hanim bir hanfendi degil, yanilmis da olabilirim tabiki. Yakindan taniyan tek kisi sensin. Bende gayet yanilabilirim bazi konularda ama bir yanilgida da devam edemem. Yanildiysak eger Ayten beyden burada herkesin önünde özürümüzü de dileriz. Ama kendisi eger bir hanfendi ise, ve burada bir beyefendi olarak bilinmek isteniyorsa, onada okeyim. DM´den yazin, ben devam ettirim burada olayi.

Bir insana bayan yakistirmasi yapmanin neresinin komik oldugunu cikaramadim acikcasi. Kadin olmanin bir eksiklik getirdigini mi düsünüyorsun yoksa ? Beni forumda biri bir bayana benzetse, acikcasi gurur duyardim. Kadin demek, zerafet demektir, demek cok zarif bir itibar birakmisim ki, insanlar bana bu yakistirmayi uygun görmüs.

Ve burada ilk geldigimde, benim merve terim oldugumu iddia edenler olmustu, gocunmak mi? Gurur duymustum. Keske herkes bayanlar gibi naif, ve zarif olsa.
Adem hanım lütfen kendinize geliniz.

Üst Alt