Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir"

fatih-terim_492224.gif

Gelme ihtimali bile yavşakları ürkütmeye yetmiştir. Ergün'ün iddiası üzerine şikeciler, teşvikçiler şu an her mecrada hocaya dair b.k atmaya başladılar.

Ergün o efsane kadronun adamlarından biri ve Fatih Terim'in de Hakan ve Arif dışında o kadrodaki oyuncularla iletişimi halen daha iyidir diye düşünüyorum. O dönem ki takım aile gibi bir şeydi. O yüzden hele ki Ergün gibi bir adamın yalan söyleyeceğine ihtimal vermiyorum vermek istemiyorum. Lakin Gökçek Tv'yi kendisine yakıştıramadım. Nasıl böyle bir şey olur anlam veremiyorum.

Valla son yılların en güzel hamlesi hocamızın imparatorumuzun sinyor terim grandemizin gelmesi olur herkes tribe girer biz şampiyon oluruz

Olumsuz yönü: Yalan haber
Olumlu yönü: Yalan haberin etkisiyle olmayacak bir olay belki de olmaya doğru gidebilir, ümitsiz olmaya gerek yok en azından Tudor'u göndermek üzereyiz :D
Temenni: Ergün Pempe'nin yalan söyleyeceğini düşünmüyorum hele ki bunca senedir karakteri ortada olan birinin para için bu tarz şeyler yapıp kendine taviz verecek bir karakter de değildir. Tek diyeceğim umarım haklıdır

Bildigim kadariyla terimin babasi hastanede ve durumu ciddi.adanada kendisi de kim gorusmeye gitmistir bilemiyorum ama bana fake haber gibi geliyor.

Üst Alt