Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir"

Şuan Ergün ve BeyazTv arasında bir ikilem yaşıyorum. Hangisi daha ağır basıyor karar veremedim. Ergün bir kalemde Galatasaray taraftarının gözünde ki yerini çizip atmak istemez diye düşünüyorum.

Hamza Hamzaoglunun babasi vefaat etti ertesi gün geldi imzaladi ve sampiyon oldu
Terim gelmek isterse aninda gelir...
eminim Dursun kapisinda yatiyordur su an

Ahmet Çakar , Fatih Hoca'nın yardımcı adaylarından Ergün Penbe 1.sırada dedikten sonra Ergün'ün bakışları çok acayipti. Hani Ahmet Hoca'ya bir şey diyecekti sonra sustu gibi geldi bana. "Hocam şimdi o bilgiyi de burda verme " gibilerinden bir şey. Ertem'de Ergün Hoca'yı vermem kimseye dedi :)

o degilde eger fatih terim gelirse icerideki maclara 40 milyon euro harcanan kadronun getiremedigi seyirciyi getirir.

akhisar macina 52 bin kisi gelir.

s-8162d88bd68c171a37ef5e393462687b9f758830.gif

tinerciler ,fenerli pezolar ve basaksehir yalamaları hocanın size selamıı var...

o degilde eger fatih terim gelirse icerideki maclara 40 milyon euro harcanan kadronun getiremedigi seyirciyi getirir.

akhisar macina 52 bin kisi gelir.

İşte hoca gelirse bu hava bile bizi şampiyonluğa taşır umarım doğru haberdir ve önünde 11 tane anadolu maçı olacak o yüzden takımın zorlanacağı maçta yok tam şu sıra gelmesi için tüm şartlar da uygun

Nolur gelsinde şöyle basın toplantılarında bile gazetecileri esas duruşa geçirsin. Oyuncular üstündeki etkisinden bahsetmiyorm bile.

Hatta ömürlük sözleşme yapılsın

Üst Alt