Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bariyeri yine sokalim ona zaten bir sey demiyorum

Ama burada spekulasyonlari desteklemek ve bunlarla yonlendirilmek galatasarayjn menfaatlerine uygun degil. Kitleleri bu masallarla yonlendirebilmek yanlis.

Senin hocan soyledi bekleyin diye sen hala sacmasapan bir herifin soyledikleriyle gaza gelip kasit var vs yaziyorsun. Daha sagduyulu hareket edelim.

Kanitlayamayacagimiz seylerle kafa utulemeyelim.
Benim fikrim taa yazdan bu yana aynı. Erhan Telli kekosunun gazına gelecek değilim. Bu adamlar istemsiz veya bilerek Galatasaray'a ihanet ettiler, bize yalan söylediler. Kaç milyon euroluk gelirden olduk o gruptan çıkamayarak. Bu sene gelmeyecek şampiyonluk kim bilir nelere sebebiyet verecek FB,BJK bu kadar kötüyken hem de. Amaçlarının ne olduğunu anlamadım ama saf olduklarını düşünmüyorum bu kadar basit.

Feriştahınız gelse engelleyemez bundan sonra Alayına inat şampiyon olacağız.

Sen var ol Fatih Hocam, öl de ölelim, vur da vuralım

Ben şu senaryoya inanıyorum. Fb ve bjknin battığı, ellerindeki topçuları kaybettiği, transfer yapamadığı sıradanlaştığı bir ligde bizim arayı açmamız istenmiyor. Bizim başkanda bu oyunun içinde ve transfer yapmayacak. Sıradan bir gs, bjk ve fener isteniyor amaç bu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şayet böyle bir soğuk savaş varsa kulüp içerisinde, bu savaşın kazananı ve kaybedeni en baştan bellidir. Terim, hemen hemen her yönetimle karşı karşıya gelmiş ve neticesinde kazanan taraf olmuş bir isimdir. Tabi bu savaş esnasında en büyük kaybedenin de Galatasaray olduğu bir gerçek. Ne zaman belimizi doğrultmaya başlasak, içerden çökertme timi anında iş başına geçiyor.

Eğer yine böyle bir durum yaşanacaksa, Terim'i yemeye çalışan kişi, taraftarlarca hak ettiği cevabı bulacaktır.

#TerimHancıHepinizYolcu

Bu kadar adam satmışken neden adam alınmadı hala o kafanıza bu soruları soruyor musunuz? Hiç bir insan bu kadar beceriksiz olamaz!

Bu açıklamaların maalesef bir çoğu doğru. Neden olduğunu söyleyeyim. Tansel Taşanlar var Terime çok yakın bir isim birazcık takip ederseniz her şeyin farkına varırsınız. Ama siz sırf Terim düşmanı olduğunuz için cengizi sevebilirsiniz. Karakterinize uygun

Bu yaşananların normal bir süreç olduğunu iddia eden arkadaşlarımız hala mevcut bakıyorum da.

Erhan Telli'yi bu süreçte takip ettim. Ozan haberini birebir doğruladı Fatih hoca. Terim yalan söylüyor diyorsanız o ayrı hikaye. Öyle bir durum varsa başkan çıkıp ifşa edebilir ve akabinde de kovar. Serdar ve eren olayında yaptıkları ortada. Rodrigues mevzusu da benzer bir hikaye oyuncunun açıklamalarına bakarsak. Yani hoca ne dediyse tersini yapmışlar zaten dolayısıyla gidip listesinde olmayan 2 forvet getirme olasılıkları da çok yüksek istatistiksel olarak.

Bunu ne amaçla yaptıklarını bilemiyoruz tabii o kısım komploya girer işte. Lakin oraya kadar her şey net çoğu kişinin tahmin ettiği gibi. Toplu bir histeri falan yaşamıyorsak eğer.

Katılıyorum. Pis işler dönüyor ama kimin doğru konuşup konuşmadığını bilmiyoruz. Belli ki hoca ve yönetimin arasında bir anlaşmazlık var

Benim fikrim taa yazdan bu yana aynı. Erhan Telli kekosunun gazına gelecek değilim. Bu adamlar istemsiz veya bilerek Galatasaray'a ihanet ettiler, bize yalan söylediler. Kaç milyon euroluk gelirden olduk o gruptan çıkamayarak. Bu sene gelmeyecek şampiyonluk kim bilir nelere sebebiyet verecek FB,BJK bu kadar kötüyken hem de. Amaçlarının ne olduğunu anlamadım ama saf olduklarını düşünmüyorum bu kadar basit.
Tabi yaw

Akbaba alinip forvet alinmadiginda kiclarina tekme basilmaliydi mumkun olsa

Vasifsiz heriflerle dolu bir yoneimden bahsediyoruz zaten beklentiyi yuksek tutmak sadece hayal kirikligi yaratir

Yazın Emre Akbaba'ya 4m gömen Apo nasıl oluyorsa suçsuz oluyor. Forvet'in alınmamasının birince nedeni buydu yazın. Parayı herif sırf fener filan istiyor diye bedava alabileceğimiz Akbaba'ya gömdü.

Erhan telli iyi yapmis konuşmuş, normalde sevmem ama başkanin birileri tarafından vurulma zamani gelmişti.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya arkadaş bizim taraftar niye her öten ve ne olduğu belli olmayan adamlara inanıp infial yaratıyor

canınızmı sıkılıyor arkadaşlar?

alan kendi ağızıyla kulübüm şimdilik bırakmıyor dedi siz neyin peşindesiniz?

he birde bu erhan telli denilen şahıs daha önce binlerce yalan dolan haber çıkaran şahıs, simdi gel taraftar onun ağızına bakıyor

ciddi ciddi psikolojik sorunlar olmalı

klavye başına oturup her haberde tüm dünyayı çözdüm triplerine giriyorsunuz çıkın hava alın biraz

Bu komplolara inanmak icin hala cok erken

Gercek sir perdesi 31 Ocak gecesi aralanacaktir
Bu lafları 4,5,8,9,11,15,17.. ocakta da yapmıştık. Düşün 2 oyuncu satmışsın şuana kadar tüm oyuncuların KAMPA çok rahat yetiştirirdin. Hoca IG TV de yaptığı açıklamada açıkca 2 forvet 1 ortasaha 1 stoper olursa kanat da düşünüyoruz dedi. El insaf bu herif çok sinsi her gün bakanları ziyaret etmesi bu yüzden siyasete çok yakın birisi. Bizi içimizden bitirmeye and içmişler Ama buna izin vermeyeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt