Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır şu komplolar gerçek olsa bile hoca neden istifa edecek mantıklı 1 açıklaması var mı ben bulamıyorum hocanın istifa etmesi için mantıklı 1 gerekçe mevcut durumda önce yönetim gider yani bence

Yani eger yonetim sabote ediyorsa sayginligini kurtarmak icin etmeyi dusunmus olabilir

Cunku haahahh hocaniz sampiyon olamadi falan diyecek en az 10 adam sayarim sana sadece bu forumdan bu sene sampiyon olamazsak

Yonetimin isini iyi yapmadigi belli de sabotaj seviyesindeyse istifa tabii ki edilebilir. Yalniz hoca dun istifayi dusundugunu de acikca belirtti

Bu lafları 4,5,8,9,11,15,17.. ocakta da yapmıştık. Düşün 2 oyuncu satmışsın şuana kadar tüm oyuncuların KAMPA çok rahat yetiştirirdin. Hoca IG TV de yaptığı açıklamada açıkca 2 forvet 1 ortasaha 1 stoper olursa kanat da düşünüyoruz dedi. El insaf bu herif çok sinsi her gün bakanları ziyaret etmesi bu yüzden siyasete çok yakın birisi. Bizi içimizden bitirmeye and içmişler Ama buna izin vermeyeceğiz.

Hoca acikca soyledi idari kararlara katilmiyorum ama saygi duyuyorum yapacak bir sey yok dedi

Alan kendisi acikca soylemis beni kulubum birakmiyor diye

Biz Erhan Telli'ye neden inanalim

Yonetim neden hocayi karsisina aliyor

Benim anlamadigim sey. Alanin transfer rakamlari cok abarti degilse, Cengiz niye adi almayi istemesin?

Gelirse normalde hoca bizi sampiyon yapar. Iyi transferi bitirip ve sampiyon olursak, baskanda cikip biz hepimiz beraber iyi is yaptik siye sampiyon olduk deme hakki olur ve ibra edilir. Adam o kadar mi baskanligi birkamayi istiyorda böyle hareket yapsin?

Hocaya karsi komplot kuruyorsa, simdi istifa etse kulüpü batirmazmi? Baskansiz transfer falan yapma hakkimiz varmi? Kimse basimizda olmadagi an belki transfer bile yapamiyorduruz. Cengiz öyle islerine epsindeyse istifa ederek en fazla zarar ver ama hic istifa edecekmis gibi tipi yok

Albayrak’in beceriksizliginin faturasini Mustafa Cengiz’e cikarma cabalari. Ikiside defolup gidebilirler. Sabotaj konusuna inanmiyorum. Albayrak’in 8 milyonkuk Amrabat transferini iyi hatirliyoruz. Baskan yuksek muhtemel Alan kazigina dur dedi. Fiyati asagiya cekmeye calisiyolar.

hocanin yerine brezilyali hoca dusunuluyor olabilir ya da portekizli (morinho)?
Mustafa Cengiz önünü göremez.Fatih Hoca'yı getiremezdi.Onun işi şampiyonluğu satmak.Geçen sene beceremedi(Ndiaye'yi sattı, Hoca Donk'u kadroya monte etti.) Bu sene de (Gomis'i sattı forvet almadı).Son görevini Ocak ayı içinde yapıp bu taraftar seve seve Mustafa Cengiz'i istifa ettirecek.

Yani eger yonetim sabote ediyorsa sayginligini kurtarmak icin etmeyi dusunmus olabilir

Cunku haahahh hocaniz sampiyon olamadi falan diyecek en az 10 adam sayarim sana sadece bu forumdan bu sene sampiyon olamazsak

Yonetimin isini iyi yapmadigi belli de sabotaj seviyesindeyse istifa tabii ki edilebilir. Yalniz hoca dun istifayi dusundugunu de acikca belirtti
Hoca başarısız olsa çok net 1 bahanesi var yönetim bana ihanet etti diyerek işin içinden sıyrılır taraftarın yüzde 5 i anca karşı çıkar tribünlerde falan kendisine tek 1 ıslık olmaz (tabi forvet vs. gelmediği takdirde), bu pozisyondaki birisi istifa etmez ettirir benim mantığıma göre ki zaten iş şuan mevcut konunun geneline bakarsak da oraya doğru ilerliyor taraftarın çoğunluğu hoacanın yanında ve yönetime cephe almış vaziyette
İstifa ederse aşırı mantıksız 1 hamle olur bana göre

Gazetecilere çarşaf çarşaf transfer listesini veren Albayrak'a gram güvenmem. Hoca bile dün söyledi transferler listemiz habercilerin elinde diye.

Hoca başarısız olsa çok net 1 bahanesi var yönetim bana ihanet etti diyerek işin içinden sıyrılır taraftarın yüzde 5 i anca karşı çıkar tribünlerde falan kendisine tek 1 ıslık olmaz (tabi forvet vs. gelmediği takdirde), bu pozisyondaki birisi istifa etmez ettirir benim mantığıma göre ki zaten iş şuan mevcut konunun geneline bakarsak da oraya doğru ilerliyor taraftarın çoğunluğu hoacanın yanında ve yönetime cephe almış vaziyette
İstifa ederse aşırı mantıksız 1 hamle olur bana göre

Buna bahane demek ne kadar dogru? Hoca basarisiz olursa net olarak sorumlulugun buyuk kismi yonetimdedir. Bu takimla ancak bu kadar.

Hoca istifa edecek demiyorum zaten neden dusunmus olabilecegini soyluyorum. Bu adam acikca soyledi taraftara sozum var etmeyecegim istifa, ama normal sartlara altinda edebilirdim imasini yapti. Sandigin gibi sinsi, bahaneler arayan, stratejiler yapan bir adam degil zaten.

Buna bahane demek ne kadar dogru? Hoca basarisiz olursa net olarak sorumlulugun buyuk kismi yonetimdedir. Bu takimla ancak bu kadar.

Hoca istifa edecek demiyorum zaten neden dusunmus olabilecegini soyluyorum. Bu adam acikca soyledi taraftara sozum var etmeyecegim istifa, ama normal sartlara altinda edebilirdim imasini yapti. Sandigin gibi sinsi, bahaneler arayan, stratejiler yapan bir adam degil zaten.
Bahane derken yani açıklaması var manasında hesap verilebilirlik açısından

Abdurrahim Albayrak kaç yıldır bu kulübün içinde.Kendini sevdirdiği için ihanet etmeyi düşünemez.Havaalanında ki surat ifadesi açık açık Mustafa Cengiz'in transferleri iptal ettirdiğini gösteriyo.Kendini riske atıp o görüşmelere gitmezdi.

Türklere hic komplo teorisine inancina baska rekabet yapabilecek ülke varmi?
Ben normalde bu tip teorilere güler geçerim.Ancak 8 aylık süreçte yapılan işler hakikaten olacak iş değil.Koskoca 8 aydır Galatasaray'ın forveti yok.Transferin bitmesine bugünü saymazsak 3 gün kaldı hala yok.Yukarlardan emir geldiğine inanıyorum artık Başakşehirin şampiyon yapılması konusunda.Gerekirse Fatih Terimide harcar bu yönetim çünkü emirle çalışıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt