# Eric Bicfalvi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Bicfalvi

Cevap: # Eric Bicfalvi

Fransa ve Brezilya futbol ülkesi, Romanya son yıllarda düşüşte olan Avrupa'daki futbolcu sayısı sınırlı olan bir ülke. Bicfalvi gibi adamlardan ziyade, Kallstrom-Romaric ayarında ortasahayı tek başına derleyip toparlayabilecek, kariyerli, sağlam bir transfer istemek hakkımız diye düşünüyorum.

Kim istemezki? Bende isterim o tarz adamları ama alacak durumdamıyız sence?

Madem Transfer politikamız degişti takip edilen oyuncu almak kadar dogal bişey olamaz İsvicre ligide tırt bi lig ama ne topcular var o durum ölcü olamaz. Bu adamı hagi biliyor ve istiyorsa astronomik bi ücrette vermiceksek bence mantıklı bi transfer olur genc olmasıda avantaj tabiki

Pahali bir oyuncu degil. Gelsin yahu denemekte fayda var yasida gencmis. Hagi istiyorsa iyidir eski ögrencisi.

Tamam güzel söylüyorsun ama Romanya ile Fransa ve Brezilya futbollarını kıyaslayabilir misin Allah aşkına?Romanya ligi resmen çökmüş bir durumda.Kulüp bazında eski efsaneler ölmüş,yerlerine Cluj diye bir takım gelmiş ki o da ŞL'de topladığı birkaç puanı çıkarsan en fazla bizim Kayserispor kadar büyüktür.

Oyuncu bazında aradan sıyrılan 3-4 oyuncu da zaten Avrupa'da kendilerine sağlam yer etmişler arkalarından gelen nesil hiçbir parıltı vermiyor.Romanya ligini takip etmiyorum tabi ama en azından Avrupa'ya artık oyuncu ihraç edemediklerini hepimiz biliyoruz.

Bizde futbolcu ihrac edemiyoruz sence ligimizde kaliteli oyuncular yokmu?

Japonya liginden ne oyuncular cıktı hulk honda vs bu kıstas olmamalı yani romanya cöküşte burdan oyuncu alınmaz düşüncesi bence yanlıs iyi oyuncu kötü oyuncu vardır her ligdede bu böyledir bence

He dersinki bu oyuncuyu izledinmi yok ismini ilk defa duyuyorum ama ben son senelerde avrupada hayranlıkla izledigimiz oyuncuları kendi takımımda dökülür sekilde görmekten sıkıldım o yuzden böyle transferler beni daha cok heycanlandırır hale geldi ama dipnot: Genc ve gelecek vaadeden

Romanya milli takımının aday kadrosundaymıs yanılmıyorsam

Bizde futbolcu ihrac edemiyoruz sence ligimizde kaliteli oyuncular yokmu?

Japonya liginden ne oyuncular cıktı hulk honda vs bu kıstas olmamalı yani romanya cöküşte burdan oyuncu alınmaz düşüncesi bence yanlıs iyi oyuncu kötü oyuncu vardır her ligdede bu böyledir bence

He dersinki bu oyuncuyu izledinmi yok ismini ilk defa duyuyorum ama ben son senelerde avrupada hayranlıkla izledigimiz oyuncuları kendi takımımda dökülür sekilde görmekten sıkıldım o yuzden böyle transferler beni daha cok heycanlandırır hale geldi ama dipnot: Genc ve gelecek vaadeden

Romanya milli takımının aday kadrosundaymıs yanılmıyorsam

Bizim durum farklı ama.Bizim ihraç edemememizin sebebi oyuncuların hiç profesyonel olmaması.Yoksa yetenek olarak kötü değiliz.Romanya'da futbol endüstrisi çok zayıfladı.Artık oyuncu üretemez hale geldiler bir nevi.

Kim istemezki? Bende isterim o tarz adamları ama alacak durumdamıyız sence?

Madem Transfer politikamız degişti takip edilen oyuncu almak kadar dogal bişey olamaz İsvicre ligide tırt bi lig ama ne topcular var o durum ölcü olamaz. Bu adamı hagi biliyor ve istiyorsa astronomik bi ücrette vermiceksek bence mantıklı bi transfer olur genc olmasıda avantaj tabiki

İyide Stancuya 6 yektaya 4 milyon euro bonservis veriyoruz. O paralara ne topçular alınır. Bu birazda vizyon meselesi. Quaresma bile 7 ye alınabiliyor mesela.

İyide Stancuya 6 yektaya 4 milyon euro bonservis veriyoruz. O paralara ne topçular alınır. Bu birazda vizyon meselesi. Quaresma bile 7 ye alınabiliyor mesela.

biz de aldık elano'yu, misimovic, keita'yı ne verdiler bize bence hiçbirşey, kaliteli oyuncu alınsın ama doymamış olsun, takım oyuncusu olsun, bir hagi gibi ruh olsun, bir kewell profesyonelliğine, bir cana yüreğine, bir neill cesaretine sahip olsun.

biz de aldık elano'yu, misimovic, keita'yı ne verdiler bize bence hiçbirşey, kaliteli oyuncu alınsın ama doymamış olsun, takım oyuncusu olsun, bir hagi gibi ruh olsun, bir kewell profesyonelliğine, bir cana yüreğine, bir neill cesaretine sahip olsun.

nasıl olurda keitanın hiçbirşey vermediğini söylüyorsun veya misi şans mı buldu çok kısa zaman oynadı ama elanoda haklısın

Eric bicfalvi alınırsa hagi'ye olan güvenimi yitiririm steau bükreş'de 3 sezonda 30 maç oynuyorsa bu adam demekki iyi değildirki kadro dışı bırakılmış bunlarla kontenjanı doldurup paraları yedirceğimize cumhur yılmaztürk bilal özhan gibi adamlar oynasın

Bir düzeltme stancu 5 yekta 3 75:)

Q7 yi alıyosun 7 ye senelik kac veriyosun?

Her oyuncu hagi guti q7 gibi futbolun nirvasına ulasıp hala o aclıkla oynayan oyuncular degil ayrıca Bizim aslında yabancıdan cok yerli üstüne kurulmus bi iskelet olusturmamız lazım o yuzden yektaya verilen paraya hic acımıyorum

bizim canaya alternatif iyi bir yerli oyuncu almamız lazım, böyle adam alıp yabancı kontanjanını doldurmak lüzumsuz, şu an gündemdeki en iyi isim de yiğit incedemir; alternatif dedim ama barış ayhan varken yiğit 11de de oynar cana ile birlikte :)

Quaresma = bonservis 7 milyon euro, senelik 3.5 m euro.

Ayrica Yekta icin verilen parayi cok görmeyi brakin lütfen artik.

Yekta = Gökhan zana bizde oynadigi su 2 sene icin verdigimiz para.

Yekta daha baslangic olmali, Volkan sen, gurbetciler vs vs, nerde kaliteli genc Türk topcu varsa, almaliyiz.

Hatta ilk senesi 3.5, sonraki 2 sene icin 3.750 verilecekmis Quaresmaya.

Yani 3 yilda 11 milyon euro alacak adam.

Arti bonservis 7.3

Yani Q7 icin 20 milyon euroya yakin para gitti.

Biz ala ala bu adamı alırız ancak, Brdaley de olmamış, Biglia da olmamıştı, geriye kalan tek defansif göbek oyuncusu Bicfalvi, peşinde dogru durust başka bir kulup olmadıgına ve Becali-Hagi sarmalının oyuncusu olduguna göre pazartesi gelir imzayı atar.

G.Saray, Misimovic ile yollarını ayırırsa S.Bükreş'in Rumen oyuncusu ile anlaşacak

G.Saray, ön libero arayışında mutlu sona yaklaştı. Sarı-kırmızılılar Stancu'nun ardından yine Steau Bükreş formasını giyen Rumen yıldız Eric Bicfalvi ile söz kesti. Yabancı kontenjan limiti dolu olan G.Saray'ın Misimovic sorununu çözer çözmez 23 yaşındaki oyuncuya imza attıracağı bildirildi. Bicfalvi'yi en geç pazartesi günü genç futbolcuyu İstanbul'a çağırıp imza attırmayı planlayan sarı-kırmızılılar oyuncu için kulübüne 1.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı yıllık ücret ise 700 bin euro olduğu öğrenildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, saha içindeki liderlik görevini ise Culio'ya verdi. Özellikle Arda'nın sakatlığı nedeni ile Bursaspor maçında yer almayacak olması nedeni ile bir hayli zor durumda kalan Rumen teknik adamın Culio ile özel bir görüşme yaparak bu futbolcusuna saha içinde liderlik görevi verdiği bildirildi. Takıma yeni katılmasına rağmen ortaya koyduğu performansla taraftarların da beğenisini kazanan Culio, Bursa'da takımının en büyük kozu olacak.

Yeni Asır - Aslan'da Bicfalvi sesleri

Üst Alt