# Eric Bicfalvi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Bicfalvi

Cevap: # Eric Bicfalvi

Serdar Adalı: Fon olayını açıklıyor, 2m bonservisle alınmış Almeida bu para onlardan çıkmamış garip bir olay ama en ilginci satarken 13.5 m altına düşemeyeceklermiş ve bunun %55 i bjk nin olacakmış oda 10m bjk ye gircekmiş Adalı matematiğine tukurem atma 7 lira falan alır oda satabilirse kimse Almeida ya 13m vermez.

Şimdi bunu dinleyen bjk liler atlar ooo muthiş başarı yapmış yönetim 0 bonservis maliyeti, en az 10m satarsak para kazancaz gibi saçma sapan yorumlar çıkarsa şaşırmamak lazım.

Bu fon sadece yaşı ılerlemıs bıdaha satışı olmayacak oyuncuların alımında iyi yöntem olabilir aksi halde?

Ama Almeida 0 bonservıs tabiki başarıdır.

Olayı abartmamak lazım.

steau başkanı hagi tonla transfer yapıp bizi bitirdi demişdi aynısı şimdi bizim başımızda ,kimse kusura bakmasın yapılan transferlerin hepsi yine yanlış...

resmen dibin dibi...

hagi bunuda aldırırsa pes denir artık,kendini gs nin antrenörü değilde herhalde anadolu takımlarından birisinin hocası sanıyor,alınanlar,

zapata:anlamasız saçma sapan bi transfer

kazım:ne gereği vardı bu adamın hiç bilmiyorum,buna verilen parayıda ekle al volkan şen i işte,

yekta:isabetli

cluio:daha iyisi alınabilirmişt,bi beypazarı maçında iyi gerisi orta sınıf

stancu:hala ne olduğu belli değil,kumaşı iyi,ne olacak göreceğiz

kaleciyi almasan kazım ı almasan,hadi cluio ,yekta ve stancu olsun ama onların yerine çok iyi bi kanat bide çok iyi orta saha alsaydık ya nerde

Taraftarın culio stancu gibi adamları kabullenmesi beni daha fazla çileden çıkarıyor bu adamları anadolu klübü alsa şaşırmayız adamlar galatasarayda taraftar tepkisiyle karşılaşmıyor çok ilginç

Çünkü gelenleri Ernstle Gutiyle Tsli Selçukla Emre B.ile değilde Mustafa Sarp ile kıyaslıyorlar.

Üst Alt