Eric Gerets - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

bizimki de 5 yememek için olsa gerek 1-0 öndeyken ahmet çalık-selçuk ‘u oyuna alıyor 2-1 yeniliyoruz, en iyi ihtimalle berabere bitiyor.

tercih meselesi gerets hodjam.
adamsın.

Gonderildiginde 1 futbolcuya yaptigi yanlistan dolayi ozur dilemisti. Kimdi hatirlamiyorum. Galatasaray tarihinin gordugu en karakterli hocadir muhtemelen.

Favori teknik direktörüm adaletli, yürekli, dürüst ve karizmatikti. Sürekli hücum oyunu oynatırdı, takımın maç gününü iple çekerdik. Elindeki kadrodan en iyi verimi almaya bakar, şikayet etmez, gençleri oynatır onlara değer verirdi. Şikeci deplasmanında kafası yarıldığında, Zımba reis gibi yerlerde taklalar atmadı, hiçbirşey yokmuş gibi dimdik durup maçına devam etti. Çok özledik seni hocam çok, iyiki vardın seni unutamayız.

2 senede 1. ve 2. olan 2 hoca ne hikmetse gönderilmişti.

Lucescu sonrası da Gerets sonrası da zor dönemler oldu. 2006 ve 2008 şampiyonlukları olmasa çok daha zor dönemler olurdu.
marsilyaya imza attığında üzerine giydiği kıyafetin arkasında GS yazıyordu.

marsilyayla liverpoolu da yenmişti sanırım

düşününce bayağı şeyler hatırlıyorum. özür dilediği oyuncu da hakan ünsaldı herhold

marsilyaya imza attığında üzerine giydiği kıyafetin arkasında GS yazıyordu.

marsilyayla liverpoolu da yenmişti sanırım

düşününce bayağı şeyler hatırlıyorum. özür dilediği oyuncu da hakan ünsaldı herhold
Lucescu hem bizdeyken hem de Shaktardayken hocamı tokatlamıştı. Yine de Geretsi daha çok severim. Kadıköy maçındaki duruşu yeter.

erik.jpg

erik2.jpg

Marsilyaya imza attığı dönem. Marsilya da bir aslan vardı

Onca buhranlı dönemimizde fellik fellik hoca ararken niçin tekrar kapısını çalmadığımızı da anlayamamıştım. Beyin kanaması geçirmişti sonra iyileşti ama senelerdir kulüp çalıştırmıyormuş. Elindeki kadroyu maksimuma çıkaran pahalı transfer istemeyen kral şu önümüzdeki feda dönemleri için düşünülebilir aslında.

Üst Alt