Eric Gerets - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

Cevap: # Eric Gerets

Adnan Sezgin yedi bu adamın başını.Of Off.

Alındaki kan Alnımızın AKıdır.Lütfen geri dön.

:ka10::ka10:trömsö bizden uzak allaha yakın...

Bende sana Kocaeli derim, Cihan, Orhan Inamoto vs ile sampiyonluk derim. Ek olarak Hamburg maglubiyeti derim, inan Tromso faciasi bile bende o kadar büyük üzüntü yaratmamisti. Ve bence Hamburg karsisinda kendi evinde 2-0 öne geçmisken 3-2 yenilmek, Tromso'ye yenilmekten daha büyük basarisizlik.

Forza Bülent Korkmaz ile 1-0 üstüne yatma ve forza kurtarici Mehmet Güven.

O kadroyla bana hayatımın en güzel lig şampiyonluğunu yaşatmış insandır.14 Mayısı da,o günüde,senide unutmadık Gerets ..

Alnındaki kan,Alnımızın akıdır !

bu yönetim bilmiyormu her gelen gideni aratıyor hala daha utanmasak teknik adam koleksiyonu yapıcaz Bületn Korkmazda sezon sonu yolcu artık bu seferde onu aratacak adam getirirler

pöfffffff teknik adamdan hiç şansımız yok yazık..

Denizli gol atıyor,Gerets Hoca biz nasıl taraftar olarak seviniyorsak öyle seviniyor.Saygı duyulacak bir adam.Maalesef değerini bilemedik.

Bende sana Kocaeli derim, Cihan, Orhan Inamoto vs ile sampiyonluk derim. Ek olarak Hamburg maglubiyeti derim, inan Tromso faciasi bile bende o kadar büyük üzüntü yaratmamisti. Ve bence Hamburg karsisinda kendi evinde 2-0 öne geçmisken 3-2 yenilmek, Tromso'ye yenilmekten daha büyük basarisizlik.

Ben Bülent i savunmuyorum ki Gerets i abartmayın diyorum aynı kadroyla üstüne Arda gelerek şampiyon olduğu yıldan yaklaşık 15-20 puan daha az alarak ligi ikinci tamamladı burada bir tezat yok mu??

Kaldı ki Tromsö'den yediğimiz gol açık ofsayttı

Galatasaray'dan ayrılırken ağlayan, Marsilya basın toplantısında Galatasaray amblemli ceket giyen adama ben :tiphat:

Umarım birgün geri döner. Seviyoruz kendisini.

gerets_3bis.jpg

Üst Alt