Eriksen Fenalaştı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eriksen Fenalaştı!

Sokaklarda falan bu AEDlerden mevcut ama hepsinin uzerinde bir kilit var. Cogu sifreli veya anahtarli. Hep tuhafima gitmistir. En gerektigi acil durumlarda falan nasil olacak diye. Kilit te olmayinca bildigin çalıyorlarmis makineyi.

Bize yakin bir LIDL supermarketi var. Ordada AED mevcuttu. Bugun ugramayi dusunuyordum. Bir sorayim calisanlarina sifresini bilen var mi, acil durumda nasil hareket ediliyor diye.

Sokaklarda falan bu AEDlerden mevcut ama hepsinin uzerinde bir kilit var. Cogu sifreli veya anahtarli. Hep tuhafima gitmistir. En gerektigi acil durumlarda falan nasil olacak diye. Kilit te olmayinca bildigin çalıyorlarmis makineyi.

Bize yakin bir LIDL supermarketi var. Ordada AED mevcuttu. Bugun ugramayi dusunuyordum. Bir sorayim calisanlarina sifresini bilen var mi, acil durumda nasil hareket ediliyor diye.
Çalıştığım şirkete alıyoruz bu cihazdan. Kullanma yetkisi olan 4 kişiden biriyim.

Umarım kullanmak zorunda kalmayız. O stres yönetimi kolay değil.

Renktas ben dedigin seylerden hic gormedim hangi market o migros falan mi

Doktorum 2 dk önce randevu aldım iptal edeyim mi? Kurt düşürdün içime.

Gözün kapalı aşıya git ustat. Ben aşımı oldum ve 16 haftalık gebe olan hanimim içinde randevu yaptik. Ben sadece şuana kadar kalpkriziyle direkt bir baglanti olmadigini belirtmek istemistim. Obur bahsettigim iltihaplanma da cok nadir gorunen durumlar. Aşılar kesinlikle güvenilir duruyor

Gözün kapalı aşıya git ustat. Ben aşımı oldum ve 16 haftalık gebe olan hanimim içinde randevu yaptik. Ben sadece şuana kadar kalpkriziyle direkt bir baglanti olmadigini belirtmek istemistim. Obur bahsettigim iltihaplanma da cok nadir gorunen durumlar. Aşılar kesinlikle güvenilir duruyor
birkaç makale okudum sen yazınca :asd: 141 milyonda 223 gençte meydana gelmiş. Dediğin gibi tesadüf olmasıda muhtemel. O ihtimalle lotoda kazanılır zaten. Şeftaliye alerjik reaksiyon gösterip ölmemde benzer bir oran.

Doktorum, hem forum hem de sizden özür dileyerek bir soru sormam gerekiyor. 2 ay önce belki biraz daha az, özel hastanede yaptırdığım test pozitif çıktı ve birkaç semptomda gösterdim. Devlet beni özelde test yaptırdım diye pozitif olarak işlemedi. Yasal yönden aşı yaptırma hakkım var fakat bu kısa sürede aşı olduğumda bir sorun teşkil eder mi? Malum birçok kişi farketmeden atlatıyor zaten hastalığı, sonrasında da aşı oluyor. Ekstrem bir durum oluşur mu acaba? Aşı biontech bu arada. Konuyu dağıttığım için özür dilerim.

Üst Alt